UĞUR MUMCU PARKI'NDA AÇIK HAVA KEYFİ

UĞUR MUMCU PARKI'NDA AÇIK HAVA KEYFİ

Pandemi sürecinde Ankaralılar'ın açık havada vakit geçirebildikleri yerlerden Uğur Mumcu Parkı, güzel havayı fırsat bilenlerin uğrak yeri olmaya devam ediyor.

Pandemi sürecinde Ankaralılar'ın açık havada vakit geçirebildikleri yerlerden Uğur Mumcu Parkı, güzel havayı fırsat bilenlerin uğrak yeri olmaya devam ediyor. 

Dünyayı olduğu gibi ülkemizi de derinden etkileyen pandemi sürecinde kademeli normalleşme ile evlerinden çıkan ve açık havada vakit geçiren Ankaralılar, Çankaya Belediyesinin Uğur Mumcu Parkı’na akın ediyor. 

Parkın içerisinde yer alan biyolojik gölet, çiçek üretim seraları, çiçek satış noktası ve yürüyüş yolları ile merkezi bir noktada bulunan Uğur Mumcu Parkı, evlerinden uzun süre çıkamayan Ankaralılar'a ilaç gibi geliyor. 

Çiçek üretim seralarında baharın gelişiyle birlikte mevsimlik çiçeklerin üretimine hız veren Çankaya Belediyesi, ürettiği çiçekleri seraların hemen yanı başında yer alan Bitki Satış Noktasında makul bir fiyatla vatandaşlarla buluşturuyor. 

Çukurambar, Yüzüncüyıl ve çevre bölgelerde oturan vatandaşların uğrak yeri olan Uğur Mumcu Parkı, çevresindeki üniversitelerde eğitimlerini sürdüren öğrencilere de hitap ediyor. Uğur Mumcu Parkı, spor yapmak ve yürümek isteyen vatandaşları da ağırlıyor. 

"HALKIN PARASINI YİNE HALKIN HİZMETİNE SUNUYORUZ" 

Pandemi sürecinde ülke olarak zor günler geçirdiklerini belirten Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Biz pandemi sürecinde gelirlerimiz düşmesine rağmen hiçbir bahaneye sığınmadan yatırımlarımıza ara vermeden devam ettik. Halkın parasını yine halkın hizmetine sunmaktan dolayı da çok mutluyuz. Uğur Mumcu Parkışu günlerde vatandaşlarımızın bir nebze olsun nefes alabilecekleri yerlerden oldu” diye konuştu. 

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.