Künye

KÜNYE
2009 yılında yayın hayatına başlayan haberinnabzi.com Türkiye ve Dünya'dan son dakika haberleri doğru ve tarafsız bir şekilde yayınlamayı kendine şiar edinmiştir.
Sitemiz haber kaynağı olarak Dünya ve Türkiye'deki ajansların yanı sıra sosyal medyayı da kullanmaktadır. Sitemiz şuan aktif olarak ANKA Haber Ajansı abonesidir.
Hukuka Aykırılık Bildirimi
Sitemiz hukuka ve yasalara saygılı olduğu gibi, kamunun, iş ortaklarının ve üçüncü kişilerin fikri sınai haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir. Hukuka aykırı olduğu iddia edilen içerikler ile 3. kişilerin haklarının ihlal edildiği düşünülen içerikler için sitemiz “UYAR ve KALDIR” yöntemini benimsemiştir.
Sitemizde yer alan içeriklerin, kişilik haklarınızı veya fikri ve sınai haklarınızı ihlal ettiği düşünüyorsanız, info@haberinnabzi.com  adresine bildirim yapabilirsiniz. Yapılan bildirimler tarafımızca incelenecek, gerekli görüldüğü takdirde ihlale konu içerikler yayından çıkarılacak ve muhataba bilgi verilecektir.
 

SİTE GENELİ  : info@haberinnabzi.com

Gazetemiz "Bilgi Tasarım" Kuruluşudur

Haberinnabzi.com   ANKA Abonesidir

 İmtiyaz Sahibi / Grantee

Kasım Aydın  info@haberinnabzi.com   Tel:  0850 304 41 74  

Adres

İletişim   : Merkez Mahallesi Sadabad Caddesi No 34 /  2   Kağıthane İstanbul

Vergi Dairesi: Şişli İstanbul 

***

E-Mail  HABER:  info@haberinnabzi.com

***

TELEFON ::   Hafta  içi  ve Cumartesi 10:00  ve 20:00 arası  İletişim:  0850 304 41 74  
.

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ   CM Bilişim Teknolojileri 

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.. Yapılan Haberlerden Kaynak gösterilen kişiler ve kurumlar sorumludur. . 

Site adi  harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Sitemizde yayınlanan hiç bir köşe yazısına ücret ödenmez,  talep edilemez.. 

Muhabirler Fahridir. Ücret talep edemezler..

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. haberinnabzi.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2021 haberinnabzi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. haberinnabzi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar haberinnabzi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the haberinnabzi.com. However, sometimes the haberinnabzi.com uses third parties to process your information. haberinnabzi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the haberinnabzi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the haberinnabzi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the haberinnabzi.com  and its services. When you use haberinnabzi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the haberinnabzi.com cookies section of our full Privacy Policy.