Künye

KÜNYE

SİTE GENELİ  E.Posta : info@haberinnabzi.com

İmtiyaz Sahibi: Kasım Aydın  

Genel Yayın Yönetmeni: Tekin Genç

Reklam: info@haberinnabzi.com

***

TELEFON ::   Hafta  içi  ve Cumartesi 10:00  ve 20:00 arası  İletişim:  0850 304 41 74  
.

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ   CM Bilişim Teknolojileri 

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.. Yapılan Haberlerden Kaynak gösterilen kişiler ve kurumlar sorumludur. . 

Site adi  harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Sitemizde yayınlanan hiç bir köşe yazısına ücret ödenmez,  talep edilemez.. 

Muhabirler Fahridir. Ücret talep edemezler..

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. haberinnabzi.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Yasal Uyarı: Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

 

2009 yılında yayın hayatına başlayan haberinnabzi.com Türkiye ve Dünya'dan son dakika haberleri doğru ve tarafsız bir şekilde yayınlamayı kendine şiar edinmiştir.
Sitemiz haber kaynağı olarak Dünya ve Türkiye'deki ajansların yanı sıra sosyal medyayı da kullanmaktadır. Sitemiz şuan aktif olarak ANKA Haber Ajansı abonesidir.


Hukuka Aykırılık Bildirimi
Sitemiz hukuka ve yasalara saygılı olduğu gibi, kamunun, iş ortaklarının ve üçüncü kişilerin fikri sınai haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir. Hukuka aykırı olduğu iddia edilen içerikler ile 3. kişilerin haklarının ihlal edildiği düşünülen içerikler için sitemiz “UYAR ve KALDIR” yöntemini benimsemiştir.
Sitemizde yer alan içeriklerin, kişilik haklarınızı veya fikri ve sınai haklarınızı ihlal ettiği düşünüyorsanız, info@haberinnabzi.com  adresine bildirim yapabilirsiniz. Yapılan bildirimler tarafımızca incelenecek, gerekli görüldüğü takdirde ihlale konu içerikler yayından çıkarılacak ve muhataba bilgi verilecektir.