Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri
1.Giriş
haberinnabzi.com olarak gizliliğinize ve verilerinizin güvenli olarak saklanmasına en az sizin kadar değer veriyoruz. Bu nedenle bu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi ile sizlere birkaç şeyden bahsetmek istiyoruz. Lütfen hepsini okuyun ve sitemizi o şekilde kullanmaya başlayın.
 
Hazırladığımız Gizlilik Politikası yalnızca haberinnabzi.com internet sitesi için geçerlidir.
 
2. 3. ŞAHISLARIN SİTELERİNE VERİLEN BAĞLANTILAR
Nadir de olsa bazen haberlerimizde veya sayfalarımızda bir başka siteye bağlantı vermekteyiz. Bu internet siteleri içerisinde bizim Gizlilik Politikamız kesinlikle geçerli değildir. Bu sitelerdeki olası hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi bildirmek isteriz. Söz konusu sitelerin de hazırlamış olduğu gizlilik politikalarını okumayı lütfen ihmal etmeyiniz.
 
3. TOPLANILAN VERİLER
haberinnabzi.com'ye üye olurken bize doğrudan isim, soyisim, kullanıcı adı ve e-mail gibi veriler sağlarsınız. İnternet sitemize üye olurken ve haberlerimize yorum yaparken IP adresleriniz sistemimizde depolanır.
 
4. TOPLANILAN VERİLER NASIL KULLANILIYOR?
Bize doğrudan sağladığınız verileri, size haberlerimizle alakalı bilgi vermek ve kullanıcı hesabınızı oluşturmak için kullanıyoruz. Bu kullanımın yasal dayanağı ise onayınız ve sözleşmenin ifasıdır. IP adresiniz, 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun’dan kaynaklanan yasal yükümlülüğümüzü yerine getirmek amacıyla toplanır ve saklanır.
 
Verileriniz üyeliğiniz süresince saklanmaktadır. Olası bir sebeple üyeliğinizi sonlandırmanız halinde bilgileriniz sistemimizden sonsuza dek silinecektir.
 
5. VERİLERİMİ PAYLAŞIYOR MUSUNUZ?
Verilerinizi resmi merciler, mahkemelerden gelen talepler dışında kesinlikle 3. kişilerle paylaşmayız.
 
6. YAŞ SINIRI
İnternet sitemize üye olmak için en az 18 yaşında olmalısınız. 18 yaşından küçüklere ait kişisel verilerin depolanması kanunen sıkıntılı olduğundan lütfen 18 yaşında değilseniz üye olmayınız. Herhangi bir sebeple 18 yaşından küçük bir üyemiz olduğu saptanırsa bu kişisel veriler derhal silinecektir. 18 yaşından küçük olduğu halde yaşını büyüterek abone olan kullanıcılardan haberinnabzi.com sorumlu değildir.
 
7. KİŞİSEL VERİLER İÇİN HAKLARIM NELER?
Aşağıda açıklanan haklarınızı info@haberinnabzi.com adresine eposta göndererek kullanabilirsiniz.
Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme hakkı
Kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi ve kopyalarını talep etme hakkı
Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme hakkı
Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme hakkı
Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme hakkı
Kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme hakkı
Kişisel verilerin düzeltilmesi, silinmesi ve yok edilmesinin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme hakkı
İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme hakkı
Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme hakkı
Kişisel verilerinizin tamamının veya bir kısmının işlenmesine son verilmesini talep etme hakkı
İşlenen kişisel verilerinizin elektronik formatta bir kopyasını isteme ve bunların bir başka kişiye iletimini talep etme hakkı
Kişisel verilerinizi işlememize istediğiniz zaman itiraz etme hakkı
 
ÖNEMLİ: Gizilik Politikamızda herhangi bir sebeple değişiklik yapabiliriz ve bunun tüm hakları bizde saklıdır. Önemli değişiklikler yaptığımızda size bunları e-posta ile bildireceğimizi bilmenizi isteriz.

 

**********************************************************

© Copyright 2009 - 2023
haberinnabzi.com  haber sitemizin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları haberinnabzi.com   haber sitemize aittir. Haber sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, özgün içerik ve çalışmalarımız, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır.
Ürettiğimiz içerikler ve haber ajanslarımızdan aldığımız haber ve diğer görseller ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.


Haber sitemiz haberinnabzi.com   de harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. haberinnabzi.com   hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.


Privacy Policy
© Copyright 2009 - 2023
All rights reserved. Code, news, images, interviews, all content, such as the copyright of all our haberinnabzi.com   news site belongs to our site. All articles, materials, images, audio files, animations, videos, original content and works, design and edits of our news are protected by Law No. 5846.
The content we produce and the news and other images we receive from our news agencies may not be copied, distributed, modified or published in any way. Copying and use cannot be made without permission.
Our news site haberinnabzi.com   also opens external links on a separate page. Authors are responsible for the published writings and comments. haberinnabzi.com can make changes at any time without notice. We are not responsible for any of the errors caused by the information on this site.