TURGUTLU BELEDİYE BAŞKANI AKIN, YENİLENEN GEÇİCİ HAYVAN BAKIMEVİ'Nİ ZİYARET ETTİ

TURGUTLU BELEDİYE BAŞKANI AKIN, YENİLENEN GEÇİCİ HAYVAN BAKIMEVİ'Nİ ZİYARET ETTİ

Turgutlu Belediye BaşkanıÇetin Akın, yenilenen Geçici Hayvan Bakım Evi’ni ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Turgutlu Belediye BaşkanıÇetin Akın, yenilenen Geçici Hayvan Bakım Evi’ni ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Evren Erbaş Ser ve Mithat Erden, Esnaf Kefalet Odası Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun, Kahveciler Odası Başkanı Cenk Vatansever ile birlikte güne Yıldırım Mahallesi Muhtarı Halil Turhan’ın düzenlediği kahvaltı organizasyonuna katılarak başladı. Kahvaltının ardından Alankuyu Kahvehanelerini ziyaret eden Başkan Çetin Akın ve başkan yardımcıları kahvehane esnafıyla ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ve vatandaşların görüşlerini dinleyen Başkan Çetin Akın çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

BAŞKAN AKIN, YENİLENEN GEÇİCİ HAYVAN BAKIMEVİ'NİİNCELEDİ

Başkan Çetin Akın, daha sonra sokak hayvanlarının bakım ve tedavilerinin yapıldığı, gerçekleştirilen çalışmalarla yenilenen Turgutlu Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi’ni, beraberindeki Başkan Yardımcıları Evren Erbaş Ser, Fırat Honaz, Ahmet Daşkan ve Mithat Erden ile ziyaret etti. Çalışmaların son durumu ile ilgili ekiplerden bilgi aldı.

Gün içerisinde gerçekleştirdiği ziyaretler hakkında açıklamada bulunan Başkan Çetin Akın, “Alankuyu Kahvehanelerimizde esnafımız ve hemşehrilerimizle buluştuk. Ziyaretlerimiz esnasında vatandaşlarımıza çalışmalarımız hakkında bilgiler aktardık ve onların görüşlerini, önerilerini dinledik. Alankuyu Kahvehanelerimizi ziyaretimizin ardından sokakta yaşayan sahipsiz can dostlarımızın bakım ve tedavilerini gerçekleştirdiğimiz ve yenilediğimiz Geçici Hayvan Bakımevi'ne giderek yapılan çalışmaları inceledik. Sahipsiz canlarımızın güvenli ve temiz ortamda, daha iyi şartlarda bakılmasını sağlamak ve daha modern bir yaşam alanı kazandırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yaşam alanlarımızı paylaştığımız sahipsiz dostlarımızı yaşatmak için hepimize görev düşüyor. Kapımızın önüne bir kap yemek ve su koymayı unutmayalım” dedi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.