PETROL OFİSİ VE AYDEM PERAKENDE ELEKTRİKTE İŞ BİRLİĞİ YAPMA KARARI ALDI

PETROL OFİSİ VE AYDEM PERAKENDE ELEKTRİKTE İŞ BİRLİĞİ YAPMA KARARI ALDI

Petrol Ofisi ile Türkiye'nin ilk özel elektrik perakende şirketi Aydem Perakende arasında bayilerin elektrik giderlerini düşürmeyi hedefleyen bir anlaşma imzalandı. Petrol Ofisi istasyonlarına...

Petrol Ofisi ile Türkiye'nin ilk özel elektrik perakende şirketi Aydem Perakende arasında bayilerin elektrik giderlerini düşürmeyi hedefleyen bir anlaşma imzalandı. Petrol Ofisi istasyonlarına düşük birim fiyat, zamlardan etkilenmeyen tarife, düşük güvence bedeli gibi cazip alternatifler sunuluyor.

Petrol Ofisi ile Aydem Perakende, önemli bir iş birliğine imza attı. Petrol Ofisi’nin yurdun dört bir yanına yayılmış 1850’yi aşkın istasyonuna yönelik anlaşma kapsamında Aydem Perakende bayilere, uygun birim fiyatlı ve zamlardan etkilenmeyen iki farklı teklif sunuyor. İş birliği kapsamında Petrol Ofisi bayilerine ayrıca düşük güvence bedeli ve masrafsız DBS imkânı da sağlıyor. İş birliği ile Petrol Ofisi bayileri, elektrik giderlerinde tasarruf sağlayabilecek. 

"BAYİLERİN ELEKTRİK FATURALARINDA DÜŞÜŞ SAĞLANACAK"

Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, “Liderlik misyonumuz çerçevesinde sektörümüze örnek ve öncü olacak çalışmalara imza atmaya devam ediyoruz. Ülkemizi, toplumu, müşterilerimizi, paydaşlarımızı ve bayilerimizi de kapsayan, onlara fayda sağlayan, katkı ve avantajlar sunan yeniliklere her alanda imza atıyoruz. Bu noktada Türkiye’nin en büyük ve en yaygın istasyon zincirini oluşturan bayilerimize de her açıdan destek olmayı, onların yeni kazanımlar sağlamasını hedefliyoruz. Mevcut gelişmelerle oluşan zorluklara karşın bayilerimizi desteklemek üzere yürüttüğümüz çalışmalarla bayilerimize; bir yandan gelirlerini arttıracak, diğer yandan da giderlerini azaltacak avantajlar sunuyoruz. Aydem Perakende ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği de bu yaklaşımımızın en yeni örneklerinden biri oldu. Bu iş birliği ile sunduğumuz farklı teklif alternatifleriyle, bayilerimizin önemli gider kalemlerinden biri olan elektrik faturalarında kayda değer bir düşüş olanağı sağlıyoruz. Petrol Ofisi attığı her adımda ülkesinin, müşterisinin, bayi ve paydaşlarının yanında olmaya, onlara katkı ve avantajlar sunmaya devam edecektir” açıklamasında bulundu. 

"ORTALAMA BİN 500 İLA 2 BİN TL CİVARINDA AVANTAJ SAĞLACAK"

Aydem ve Gediz Elektrik Perakende Genel Müdürü Çağdaş Demirağ, elektrik tedarik şirketi olarak 5 milyonun üzerinde müşteriyle yaklaşık 20 milyon kişiye hizmet verdiklerini ifade etti. "Kurumsal iş birliklerimizde odağımız, her zaman iş ortaklarımızın ihtiyacı olan çözümleri üreterek en yüksek faydayı sağlamak" diyen Demirağ, şunları ifade etti:

"Bu kapsamda akaryakıt sektörünün lider firması Petrol Ofisi’nin 1850’yi aşkın istasyonu için bayilerinin maliyetlerini azaltacak bir proje üzerinde anlaşmamızı gerçekleştirdik. İş birliğimiz sayesinde Petrol Ofisi bayilerinin aylık ortalama 1.500-2.000 TL civarında avantaja sahip olacağınıöngörüyoruz. Petrol Ofisi liderliğini bu anlaşma ile perçinleyerek bayilerine fayda sağlarken; Aydem Perakende olarak biz de Türkiye’nin dört bir yanında 7/24 hizmet sunan istasyonlara avantajlı elektrik hizmeti sunmuş olacağız.”  

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.