ODUNPAZARI BELEDİYESİ GENÇLER ARASINDA KÖPRÜLER KURUYOR

ODUNPAZARI BELEDİYESİ GENÇLER ARASINDA KÖPRÜLER KURUYOR

Odunpazarı Belediyesi, gençlerin pandemi sonrasında fiziken bir araya gelebilecekleri projeler üzerinde çalışıyor. Bu amaçla düzenlenen son toplantıya katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu...

Odunpazarı Belediyesi, gençlerin pandemi sonrasında fiziken bir araya gelebilecekleri projeler üzerinde çalışıyor. Bu amaçla düzenlenen son toplantıya katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katıldı.

CHP Genel Merkezi Balkan Masası tarafından koordine edilen, “Gençlik Geleceğimiz” değişim programıçerçevesinde Odunpazarı Belediyesi, Kosova Jakova Belediyesi ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mehmetçik Belediyesi ile birlikte, gençlerin; pandemiden sonra fiziken bir araya gelebilecekleri bir proje üzerindeki çalışmalarını tamamladı.

Kardeş belediye olan Odunpazarı Belediyesi ve Jakova Belediyesi ile Mehmetçik Belediyesi’nden, yaşları 15 ve 22 arasında değişen 12 genç, online olarak bir araya geldi. Gençler, “Atatürk ve Gençlik" başlığı altında ortak bir proje geliştirdi. Çalışmalar sırasında Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’la da bir araya gelen gençler, geliştirdikleri proje hakkında bilgi verdi.

KILIÇDAROĞLU GENÇLERLE BULUŞTU

Gençler, bir yaz okulu formatında hem birbirlerini tanıma ve kaynaşmalarını sağlayacak hem de pandemi sonrasındaki yaşam üzerine konuşup, ortak projeler geliştirdikleri toplantılarda diğer şehirlerdeki akranlarıyla fikir alışverişinde bulundu.

Yapılan son toplantıda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da projede yer alan tüm gençlerle online ortamda buluşarak, hem gençlerle tanıştı hem de gençlerin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.