MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI UYSAL’DAN CHP ZİYARETİ

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI UYSAL’DAN CHP ZİYARETİ

Muratpaşa Belediye BaşkanıÜmit Uysal, CHP Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz ve parti yönetimini ziyaret etti. Başkan Uysal, “Toplumumuzun, insanımızın, çok daha iyi koşullara kavuşması için...

Muratpaşa Belediye BaşkanıÜmit Uysal, CHP Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz ve parti yönetimini ziyaret etti. Başkan Uysal, “Toplumumuzun, insanımızın, çok daha iyi koşullara kavuşması için yoğun çaba sarf etmemiz, çok çalışmamız gerekiyor. Bunda da CHP Antalya il örgütü olarak şu ana kadar gerekenleri yaptığınız gibi bundan sonra da yapacağınıza inanıyorum” diye konuştu.

Başkan Uysal, CHP’de yaşanan değişimin ardından yeni İl Başkanı Nuri Cengiz ve il yönetimini ziyaret etti.

Başkan Uysal, ziyarette yaptığı konuşmada, siyasi kurumların kamu yönetimlerinin doğru bir altyapıda hizmetlerini sürdürmesi için demokrasilerinin vazgeçilmez unsuru olduğunu söyledi. Başkan Uysal, nitelikli, demokratik ve kamu yararınıönceleyen siyasi partilerin varlığının kamu yönetimlerini de kamu yararı odaklı hale dönüştüreceğini belirtti.

CHP’de hukuki süreçler çerçevesinde yönetim içi seçimle il başkanlığında görev değişimi yaşandığını kaydeden Başkan Uysal, “Bu çerçevede geçmişte görev alan İl Başkanımız Nusret Bayar, İl Sekreterimiz Lokman Uysal’a ve sorumluluk üstlenmiş tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi. İl Başkanı Cengiz’le İl Sekreterliği görevini üstlenen Füsun Çevik Karaman ve İl Saymanıİbrahim Güney’e de başarılar dileyen Başkan Uysal, şunları söyledi:

“Bu nöbet değişiminde, ‘Kolay gelsin’ demek üzere kendilerini ziyaret ediyorum. Umuyorum ki, içinde bulunacağımız faaliyetler Antalya’mıza, Türkiye’mize daha faydalı olacak, toplumuzu kalkındıracak, daha iyi yaşatacak. Daha demokratik şartlarda, daha fazla üreterek ve paylaşarak yaşayan bir toplum olmak istiyoruz. Dünyada kişi başına düşen milli gelirde Türkiye 79’uncu. Kimilerine göre daha da arkada. Maalesef yeni kuşaklarımız, koşulları olumsuz buldukları için ülkemizi terk ediyor. Bu tablo kabul edilemez. Toplumuzun, insanımızın, çok daha iyi koşullara kavuşması için yoğun çaba sarf etmemiz, çok çalışmamız gerekiyor. Bunda da CHP Antalya il örgütü olarak şu ana kadar gerekenleri yaptığınız gibi bundan sonra da yapacağınıza inanıyorum.”

İl Başkanı Cengiz ise ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Antalya’mıza, Türkiye’mize refah, huzur ve özgür yarınları yeniden tesis edebileceğimiz siyaseti ortaya koyarak yan yana, omuza çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.