MARMARİS BELEDİYE BAŞKANI OKTAY: "İŞİMİZ GÜCÜMÜZ HİZMET"

MARMARİS BELEDİYE BAŞKANI OKTAY: "İŞİMİZ GÜCÜMÜZ HİZMET"

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, tüm olağanüstüşartlara rağmen hizmet noktasında büyük sorunlar yaşanmadığını söyledi. Oktay, “Bizim lafla işimiz yok. Sadece hizmet odaklıyız....

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, tüm olağanüstü şartlara rağmen hizmet noktasında büyük sorunlar yaşanmadığını söyledi. Oktay, “Bizim lafla işimiz yok. Sadece hizmet odaklıyız. Amacımız kentin sorunlarına hızlışekilde çözüm bulabilmek. Elimizdeki imkanlar ölçüsünde hizmetin en iyisini ulaştırmak için uğraşıyoruz” dedi.

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Umutkent Sitesi sakinleriyle bir araya geldi. CHP İlçe Başkanı Zekican Balcı ve Belediye Başkan Yardımcısı Burak Demirtaş’ın da hazır bulunduğu ziyarette site sakinleri, sorunlarını ve taleplerini Başkan Oktay’a anlatma fırsatı buldu. Başkan Oktay da 2 yıllık görev süresince yapılan çalışmaları ve projeleri anlattı.

Pandemi süreciyle ilgili uyarılarını tekrarlayan Başkan Oktay, “Marmaris ilk dönemde çok iyi bir sınav verdi. İlk ölüm vakasını bile biz Temmuz’da yaşadık. Ama şu son dönemde vaka sayısında ciddi bir artış var. İlk dönemdeki gibi duyarlı ve dikkatli olmalıyız. Hepimizin sağlığı için ve ekonomik sıkıntı yaşamamak adına bunu yapmamız gerekir” dedi.

"İMKANLAR ÖLÇÜSÜNDE ÇALIŞIYORUZ"

2 yıllık süreçte yapılan çalışmaları da anlatan Oktay, “Bizim lafla, şahıslarla uğraşmakla işimiz yok. Biz sadece hizmet odaklıyız. Amacımız kentin sorunlarına hızlışekilde çözüm bulabilmek. Biz sizlerin sorunlarına aciliyet durumlarına göre çözüm bulmaya çalışıyoruz. Elimizdeki imkanlar ölçüsünde hizmetin en iyisini ulaştırmak için uğraşıyoruz.  Program dahilinde her yere cevap vermeye çalışıyoruz” diye konuştu.

"HER ŞEYE RAĞMEN İYİ DURUMDAYIZ"

“Seçimde dile getirdiğimiz her vaadi hayata geçirmeye çalışıyoruz” diyen Oktay sözlerini şöyle sürdürdü:

“Yaşadığımız olağanüstü sürece rağmen söz verdiğimiz vaatlerin bir kısmını yerine getirdik, bir kısmını da yapmak için ilk adımları attık. Durgun denizde herkes kaptan önemli olan fırtınada gemiyi götürebilmek. Yaşadığımız bu olağanüstü süreci herkes kendi evinde değerlendirsin, bir sene önce böyle miydiniz? Belediyede aynı, eviniz gibi… Tüm bunlara rağmen kent yönetiminde teslim aldığım yerden çok daha iyi durumdayız. Lütfen sizler de hizmetleri dikkate alın. Dedikodulara, söylenen laflara aldırmayın.”

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.