KURBANLIKLAR PAZAR YERLERİNDE ALICILARI BEKLİYOR

KURBANLIKLAR PAZAR YERLERİNDE ALICILARI BEKLİYOR

Kağıthane Hamidiye Mahallesi Anadolu Caddesi viyadük altında kurulan Kurban satışı ve kesim yerinde toplamda; 57 adet büyükbaş ve 30 adet küçükbaş hayvan çadırı yer alıyor. Ayrıca kurban pazarında Tacirler için; duşa kabinler, tuvaletler, zabıta kontrol noktası, kantin ve mescit de bulunuyor.

Kurbanlık alışverişinin yanı sıra pazaryerinde kurban kesimi de yapılabilecek. Kurban pazaryerinde toplamda beş adet kurban kesim konteyneri yer alıyor. Kurban kesimi Kağıthane Belediyesi’nin kontrolündeki uzman kasaplar tarafından hijyenik bir ortamda yapılacak

Kâğıthane Belediyesi, ilçede kurulan kurban satış ve kesim alanında insan ve hayvan sağlığı için düzenli olarak denetim, temizlik ve dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor. Kâğıthane Belediyesine bağlı ekipler alanda her gün yıkama, ilaçlama ve denetim çalışmaları gerçekleştiriyor.

Kağıthaneliler ayrıca Anadolu Caddesi viyadük altında kurulan kurban pazaryerinin yanı sıra; Çağlayan, Gürsel, Gazhane, Nurtepe ve Seyrantepe Pazar alanlarını da kurbanlıklarını kesmek için kullanabilecekler.

vg4nblkdpjh3tselzbqp58Is.jpg

spz1ydk3of2jocfpin6alw7g.jpg

5dc3cja62ewguoeoyhqvplut.jpg

hfwybgjzInc03chsioue57fe.jpg

hl2kutemdsvq3zfIeijy8p5o.jpg

e7rjvuuhcxaglkp16yhmpmzs.jpg

ta2ocayecxufIgqyom0jfdzl.jpg

gI48dauwknsx5urflqz1kogn.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.