KORAY AYDIN: “AK PARTİ, DAYAK YEMİŞ BOKSÖR GİBİ BİR O YANA BİR BU YANA SALLANIYOR”

KORAY AYDIN: “AK PARTİ, DAYAK YEMİŞ BOKSÖR GİBİ BİR O YANA BİR BU YANA SALLANIYOR”

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Giresun'da partililere seslenirken "Siz, İYİ Partililer olarak, AK Parti’nin şakulünü kaydırdınız, bunu...

UFUK KEKÜL

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Giresun'da partililere seslenirken "Siz, İYİ Partililer olarak, AK Parti’nin şakulünü kaydırdınız, bunu unutmayın. Bugün AK Parti, boks ringinde dayak yemiş boksör gibi bir o yana, bir bu yana sallanıyor. Ne yapacağız; ilk seçimde bu milletten aklın sillesini yiyecek, 2,80 o ringin ortasına uzanacak" dedi.

Koray Aydın, Giresun'da partisine yeni katılanlara, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel ve İl Başkanı Abdulkadir Eroğlu ile birlikte rozet taktı. Aydın, törende yaptığı konuşmada, ekonomik ve siyasi gelişmeleri değerlendirdi. Aydın, şunları söyledi:

“Şimdi bir de enflasyon canavarıyla karşı karşıyayız. TÜİK denilen bir kurum, var enflasyon rakamlarını saklıyor, gizliyor. Böyle bir kurum olur mu? Bir ülkenin göstergelerini ortaya koyması gereken bir kurum sahtekarlık yapar mı? Yanlış yapar mı? Yüzde 21 enflasyon varmış. Sen dalga mı geçiyorsun? Alışveriş yapan insanın hayatı zindan olmuş, geçim sıkıntısı içine düşmüş. Bu kadar insana yalan söylenir mi?”

"SEN DAHA DİPLOMANI GETİRİP ORTAYA KOYAMADIN”

“Enflasyon demek hayat pahalılığı, yoksulluk, zam zulüm demek. Şu anda Türk milleti bu zulüm döneminin altında inim inim inliyor” diyen Koray Aydın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın faizle ilgili değerlendirmelerini de eleştirdi. Aydın, “Her şeyi çok iyi bildiğini söylüyor. Nasıl bir insanmış yahu. Adamın bilmediği bir şey yok. Şimdi de ekonominin kitabını yazdığını söylüyor. Sen bizimle dalga mı geçiyorsun? Sen daha üniversite diplomanı getirip ortaya koyamadın” diye konuştu.

Aydın, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“LAF SÖYLEYEN BAKANI FALAKAYA YATIRIYOR”

“İslam dinine bu kadar kötülüğü kimse yapamazdı. Şu AK Parti’nin yaptığını hiç kimse yapamadı. Bütün inançlı insanların değerleriyle oynadınız. Devlet kurumlarında haramı kurumsallaştırdınız. Böyle bir düzenin devam etmesi mümkün değil. Bu dönem, tarih yaprakları arasında Lale Devri düzeni olarak anılacak. Sarayımız var. Türkiye’deki bu sarayın dünyada eşi benzeri yok. Ben gittim gördüm, muazzam bir israf var.  Her bakanlığın orada bir paralel yapısı var. Bir tanesi Tayyip Erdoğan’a laf söyleyemiyor. Laf söyleyeni falakaya yatırıyor. Böyle bir Türkiye manzarası var. Her şeyi o biliyor.”

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.