KILIÇDAROĞLU, İBB'NİN İŞTİRAKI İSTON FABRİKASINDA İNCELEME YAPTI

KILIÇDAROĞLU, İBB'NİN İŞTİRAKI İSTON FABRİKASINDA İNCELEME YAPTI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun daveti üzerine, ödüllü Hadımköy İSTON Fabrikası ile inşaatı halen süren Hadımköy...

HABER: EDDA SÖNMEZ- OKTAY YILDIRIM

KAMERA: ADEM KARABAYIR 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun daveti üzerine, ödüllü Hadımköy İSTON Fabrikası ile inşaatı halen süren Hadımköy Halk Ekmek Fabrikası'nı ziyaret etti.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nın İstanbul'daki programında ilk durağı hazır beton ve betkon elemanlarıüreten İBB'nin iştiraki olan ödüllü Hadımköy İSTON Fabrikası oldu. Kılıçdaroğlu'nun gezdiği fabrika Beton Sürdürülebilirlik Konseyi’nin belgelendirme kuruluşu olan KGS’nin yaptığı denetimler sonucunda, CSC belgesi almıştı. Kılıçdaroğlu, burada İSTON Genel Müdürü Ziya Gökmen Togay'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, daha sonra da İBB tarafından yaptırılan Hadımköy Halk Ekmek Fabrikası inşaatında incelemelerde bulundu.  

Kılıçdaroğlu'na İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan ve CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan eşlik etti. 

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.