İYİ PARTİLİ CESUR ANTALYA'DA PAZARDA DERTLERİ DİNLEDİ: OOO SAY SAY BİTMEZ

İYİ PARTİLİ CESUR ANTALYA'DA PAZARDA DERTLERİ DİNLEDİ: OOO SAY SAY BİTMEZ

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ve İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, Konyaaltı ilçesinde halkın ve esnafın sorunlarını dinledi. Pazar alışverişi yapan kadınlara...

İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, Konyaaltı ilçesinde halkın ve esnafın sorunlarını dinledi. Pazar alışverişi yapan kadınlara "Probleminiz var mı" diye soran ve "Ohoo problemleri say say bitmez" yanıtını alan Aylin Cesur'un, sokakta bir çocukla birlikte Andımız'ı okuması da vatandaşın alkışlı desteğini aldı.

Antalya'da ilk olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret eden İYİ Parti heyeti, görüşmede Antalya’nın sorunlarına ve sorunların çözümlerine yönelik fikir alışverişinde bulundu.

Antalya il merkezindeki ziyaretlerin ardından milletvekillerinden oluşan heyet, ilçelere dağıldı. İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur da İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ile birlikte Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde İYİ Parti İlçe Teşkilatı ile birlikte halk ve esnafın nabzını tuttu. İYİ Parti Konyaaltı heyetinin kadınlardan oluşması dikkat çekti. Konyaaltı’nı gezen heyet, sorunlarını dinlediği vatandaşlara Türk bayrağı hediye etti. Ziyaret sırasında Aylin Cesur ile vatandaşlar arasında yaşanan diyaloglar şöyle:

Aylin Cesur: İşler nasıl?

Kadın kuaförü: Durumlar malum. İşler çok durgun. Elektrik var su borcu var. Yardım da yapılmadı

“PAZAR ALIŞVERİŞİ 170 TL, PROBLEMLERİ SAY SAY BİTMEZ!”

Aylin Cesur: Ne kadar tuttu pazar harcamanız?

Kadın: 170 TL

Aylin Cesur: Ne kadar gider size?

Kadın: Bir hafta ancak gider

Aylin Cesur: Sadece sebze mi? Kıyma falan yok yani?

Kadın: Yok, yok

Aylin Cesur: Varsa problemlerinizi Ankara'da anlatalım

Kadın: Ohoo problemleri say say bitmez.

ÇOCUKLA BİRLİKTE ANDIMIZ’I OKUDU

Çalışma sırasında sokakta ailesiyle birlikte bir çocuğa rastlayan Aylin Cesur'un, çocukla birlikte Andımız’ı okuması da çevredeki vatandaşların alkışlamasına yol açtı.

Gezi sırasında bir esnaf da, “İtalya’dan Fransa’dan avuç içi kadar ülkelerden bize kremalar gelmeye başladı, sadece margarin yağı. Siz de biz de hepimiz bunlarıçocuklarımıza yedirip içiriyoruz” demesi dikkat çekti.

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.