İMAMOĞLU: KÖFTECİDE KADAYIF SATARDIM

İMAMOĞLU: KÖFTECİDE KADAYIF SATARDIM

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyetle birlikte bazı inceleme ve açılışlara katıldıklarıİstanbul'da...

HABER: EDDA SÖNMEZ- OKTAY YILDIRIM 

KAMERA: ADEM KARABAYIR 

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyetle birlikte bazı inceleme ve açılışlara katıldıklarıİstanbul'da bir tatlıyıcı da ziyaret etti. Burada tezgahta tepside duran tatlıyı dilimleyen İmamoğlu, "Ben eskiden sizden kadayıf alır, köftecide satardım 1992, 1993, 1994'te. Tepsi kadayıfı her zaman ölçerdim, eşit olması, porsiyonlarda hak geçmesin diye" dedi.

Hadımköy'deki Halk Ekmek fabrika inşaatını inceledikten sonra yakındaki bir tatlıcıya gelen CHP Lideri Kılıçdaroğlu ile İBB Başkanıİmamoğlu  tatlıcı ile bir süre sohbet etti. Tezgahın arkasına geçerek, Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyete ikram edilmek üzere dilimler halinde tatlı kesen İmamoğlu, tatlıcının Güngören'deki şubelerinin geçmişte müşterisi olduğunu söyledi. İmamoğlu, "Ben sizin müşterinizdim. Sizden kadayıf alır köftecide satardım 1992, 1993, 1994'te. Tepsi kadayıfı her zaman ölçerdim, eşit olması, porsiyonlarda hak geçmesin diye" sözleriyle anısını da anlattı.

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.