İBB BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU, ATAŞEHİR BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

İBB BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU, ATAŞEHİR BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ataşehir Belediyesi’ni ziyaret ederek, Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel’i seçim zaferinden ve yaptığı çalışmalardan dolayı kutladı.

Yeni dönem belediye başkanlarına yönelik tebrik ziyaretleri kapsamında İstanbul’daki ilçe belediyelerini gezen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ataşehir Belediye Hizmet Binası girişinde, belediye personeli tarafından büyük coşku ve alkışlarla karşılandı.

Ziyaretinden dolayı Başkan İmamoğlu’na teşekkürlerini sunan ve bir tablo hediye eden Başkan Onursal Adıgüzel şu sözleri dile getirdi; “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’nu, Ataşehir Belediyemizde ağırlamak bizim için büyük bir onur ve mutluluk. Ekrem Başkanımız, 16 milyon nüfusu olan İstanbul'a beş yılda eşit hizmet sunarak ve çok büyük projeler yaparak bugün aslında bizler için önemli bir yol gösterici oldu. Hem iş yapma noktasındaki disipliniyle, hem de çalışmalarıyla bizim için her zaman bir rol model ve bir ilham kaynağı olmaya devam edecek. Bugün de Ataşehir Belediye Başkanı olarak, Ekrem Başkanımızla birlikte çalışmanın verdiği mutlulukla, Ataşehir’de ve İstanbul’da yeni dönemde yapacağımız çalışmaları konuşuyor olacağız.”

İBB ile birlikte önemli çalışmalara imza atmak istediklerini belirten Başkan Onursal Adıgüzel, “Ataşehirlilerin bizlere vermiş olduğu görevi layıkıyla yerine getireceğiz. En büyük hedefimiz çok çalışarak Ataşehir'in ve sizin güveninize laik bir şekilde, güzel işler başarmak olacak. Ataşehir'e sunacağınız desteklerden dolayı şimdiden çok teşekkür ediyorum ve hoş geldiniz diyorum” açıklamasında bulundu.

Başkan Onursal Adıgüzel’e hayırlı olsun dileklerini ileten İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Onursal Başkanımıza güzel düşüncelerinden dolayı öncelikle çok teşekkür ederim. Ben de bugün, burada sizinle ve ekibinizle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Gerçekten Onursal Adıgüzel beğendiğim ve takdir ettiğim genç bir siyasi yol arkadaşıdır. Yaşadığı, tabiri caizse doğup, büyüdüğü ilçeye hizmet eden bir Belediye Başkanı olması noktasında ise heyecanını ve azmini de her zaman görüyorum. Bu kapsamda İstanbul'un birçok noktasında; heyecanı ve özverisi yüksek, çalışma azmi ile dolu, hizmet etme arzusunu içinde hisseden arkadaşlarım mevcut. Onlarla birlikte güzel işler yapacağız” dedi.

Ataşehir’in vizyonu çok yüksek seviyede olması gereken bir ilçe olduğunu vurgulayan Başkan İmamoğlu, “Onursal Başkanımızın; yenilikçi, çağın ihtiyaçlarına uygun, teknolojik açıdan gelişmiş, burada yaşayan insanların beklentilerini karşılayabilecek çalışmalar yürüteceğine yürekten inanıyorum. Ayrıca, İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak, Ataşehir'de bu dönem en yüksek seviyede bir iş birliğinin ortaya koyulacağına inancım tam. Zaten paylaşımcı, şeffaf ve ortak akılla iş üretme kabiliyetini defalarca aynı masada birbirimize hissettirmiş insanlarız. Yeni nesil belediyecilik ve yeni nesil siyaset kavramını güçlendirerek çalışmalarını sürdürecek olan yol arkadaşlarımın, vermiş olduğu emeklerle ortaya çok güzel başarıların çıkacağını da görebiliyorum. Aslında her başarının, bu yeni vizyonla gençlere örnek olacağına inanıyorum” açıklamasında bulundu.

İkili görüşmelerin ardından, Ataşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği ve önümüzdeki süreçte gerçekleştirmeyi planladığı hizmet ile projeler hakkında Başkan İmamoğlu’na sunum yapıldı. 

i8xgyam5lsrak0n9bojzcpfr.jpg

rq3bwlhonvk4y0pgj8j7zshd.jpg

dp7q1ymks8xab6mgthykn3jf.jpg

6d9tg1qzadkhujvcjxz23f0e.jpg

d3evc8hoisw1felqr20oyzpb.jpg

s8f90kpqhskrdwoaexmtbr1u.jpg

xny0vIrifglcayj5ezq76wma.jpg

7svncchg1kmf6gap8zoark0p.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.