GÜNÜN ŞAKASI LDP'DEN: "24 SAATLİĞİNE KUTSAL CUMHUR İTTİFAKI'NA KATILDIK"

GÜNÜN ŞAKASI LDP'DEN: "24 SAATLİĞİNE KUTSAL CUMHUR İTTİFAKI'NA KATILDIK"

Liberal Demokrat Parti (LDP), "Kutsal Cumhur İttifakı'na katıldık" açıklaması ile 1 Nisan şakası yaptı. Kararlarının sadece 24 saat geçerli olduğunu belirten LDP, iktidarın lebalep kongrelerini,...

Liberal Demokrat Parti (LDP), "Kutsal Cumhur İttifakı'na katıldık" açıklaması ile 1 Nisan şakası yaptı. Kararlarının sadece 24 saat geçerli olduğunu belirten LDP, iktidarın lebalep kongrelerini, hukuksuz kararlarını iğneleyici bir dille eleştirdi.

LDP’nin twitter hesabıüzerinden 1 Nisan şakası açıklamasında “adam kayırmayı, lebalep kongreleri, tek adam rejimini, büro elemanlarının pudra şekerli yaşamlarını destekledikleri için bu düşüncelerini en iyi hayata geçirecekleri yerin ‘Kutsal Cumhur İttifakı’ olduğuna karar verdiklerini” bildirdi. LDP’nin açıklamasışöyle:

"BÜRO ÇALIŞANLARININ PUDRA ŞEKERLİ HAYATINI DESTEKLİYORUZ"

“Ülkemizin bulunduğu coğrafi konumu, dış güçlerin sürekli ülkemize saldırması sonucu 26,5 yıllık siyasi faaliyetlerimizi yeniden yapılandırmaya karar verdik.

Artık ülkedeki tüm yetkilerin tek adama verilmesini, adam kayırmayı; liyakatsizliği, yolsuzluğun araştırılmaması gerekliliğini, yolsuzluk ve yoksullukla mücadele edilmemesini, kamu iktisadi teşebbüslerin sayılarının attırılmamasını, üstünlerin hukukunun gerekliliğini, büro elemanlarımızın (yok ama olsa yine savunurduk) pudra şekerli hayatlarını nasıl idame ettirdiklerinin araştırılmamasını destekliyoruz.

"İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NDEN ÇIKMA KONUSUNDA GEÇ KALINDIĞINI DÜŞÜNÜYORUZ"

Kaz dağlarındaki ağaç katliamını son ağaç kesilinceye kadar destekliyoruz. İstanbul sözleşmesinden çıkma konusunda geç kalındığını, uzaya geçiş garantili 4 şeritli otoyol yapılıp ihalenin 5'li yandaşlara verilmesini, kırmızı bültenle aranan şahısların TRT'de her seçim öncesi canlı yayınlarla halka hitap etmesini, TRT'nin özelleştirilmemesini, Sayıştay raporlarının Meclis'e getirilmemesini, lebalep kongreleri, rektörlerin atanarak göreve gelmesini, sarı taksi plaka uygulaması ile plaka tahditi uygulamasını dünyanın en doğru piyasa şekli olduğunu düşünüyor ve en önemlisi itibardan tasarruf edilmemesini sonuna kadar destekliyoruz.

Bu düşüncelerimizle parti olarak kararımızı verdik. Bu düşüncelerimizi en doğru temsil edebileceğimiz yere 1 Nisan 2021 tarihi 00.01 saatinde Kutsal Cumhur İttifakı'na katılma kararı aldık.

Bu kararımız 24 saat geçerli olup 2 Nisan 2021 00:01'de sona erecektir.”

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.