Esenyurt Belediyesi Engelli Anneleri Unutmadı

Esenyurt Belediyesi Engelli Anneleri Unutmadı

EsenyurtBelediyesi, Anneler Günü nedeniyle engelli ve yaşlı anneleri evlerinde ziyaretetti.  Annelere hediye ve çiçek takdimederek Anneler Günü'nü kutlayan belediye çalışanlarıBaşkan Prof. Dr. Ahmet Özer'in selamlarını iletti.

Yeni dönemdeannelerin hayatın içinde daha aktif rol alabilmesi için çalışmalarına hız katanEsenyurt Belediyesi, AnnelerGünü nedeniyle ilçe genelinde yaşayan engelli ve yaşlı anneleri evlerindeziyaret etti. Başkan Özer'in talimatı ile gerçekleşen ziyarette engelli veyaşlı annelere hediye ve çiçek takdim edildi. Belediye Başkanı Ahmet Özer'inselamını annelere ileten belediye ekipleri engelli ve yaşlı annelerin sorunlarıve ihtiyaçları konusunda gerekenin yapılması için anneleri tek tek dinledi.Sürpriz ziyaret nedeniyle çok mutlu olduklarını belirten anneler, böylesi özelbir günde kendilerini unutmadığı için Başkan Özer’e teşekkürlerini iletti.

“Annelerimiz En KıymetliVarlıklarımız”

Engelli annelerinher daim yanında olacaklarının altını çizen Belediye Başkanı Prof. Dr. AhmetÖzer; "Baştaengelli annelerimiz olmak üzere çocuklarının mutluğu için her zorluğa katlanan,kalpleri şefkat ve merhamet dolu annelerimizin gününü en içten duygularımlakutluyorum. 'Cennet annelerin ayaklarının altındadır’ sözü boşuna söylenmiş birsöz değildir. Aslında sadece bir gün değil her gün, her saat, her saniyeannelerimizi ansak yeridir, emeklerini ödeyemeyiz. Hepimizin ilk mimarıannedir. Bir toplumun iyi ya da kötü olması, ileri ya da geri gitmesinin enbüyük sebeplerinden birisi de kadınlardır. Bu yüzden kadınlar kırmızıçizgimizdir. Kadınların hayatın içinde olması için elimizden geleniyapacağız." dedi.


b94vkozchIsder1mrlcfz6de.jpg

rq1dtywa67olshcx0qi5epwm.jpg

iekewldp16ro2m4fp8jlcIuy.jpg

lvpm19wp5nsttdkqrwny0ejs.jpg

fzal60cqxharicmzjmpoxI4d.jpg

18u6wxsjhremjpgcdbek9ugd.jpg

utcqz0nomgxxh3zdtjiqmk49.jpg

Ivgdznkkca3oq1qve7wjnstr.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.