EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI ARSLAN, EKREM İMAMOĞLU'NUN KONUĞU OLDU

EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI ARSLAN, EKREM İMAMOĞLU'NUN KONUĞU OLDU

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Balıkesir’deki Millet İttifakı il ve ilçe başkanları, Millet İttifakı’nın belediye başkanları ve meclis üyeleri ile birlikte İstanbul Büyükşehir...

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Balıkesir’de ki Millet İttifakı il ve ilçe başkanları, Millet İttifakı’nın belediye başkanları ve meclis üyeleri  ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun konuğu oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Balıkesir’in Millet İttifakı il ve ilçe başkanları, Millet İttifakı belediye başkanlarıyla bir araya gelerek iş birliği toplantısı yaptı.Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan da İstanbul’daki  toplantıya katılarak Edremit’te hayata geçirdikleri ve hazırlığını yaptıkları projeleri anlattı.

İmamoğlu’na iş birliği daveti için teşekkürlerini ileten Arslan, toplantının çok verimli geçtiğini, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Balıkesir’in Millet İttifakı belediyelerinin  ortak çalışma yapması kararı alındıklarını ve bu doğrultuda yararlı projeler geliştireceklerini ifade etti. Başkan İmamoğlu’na destekleri için teşekkür etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da  “Balıkesir’e sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Hem CHP hem de İyi Partili başkanlarımıza İstanbul’daki bu toplantı için teşekkür ediyorum. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Balıkesir’deki belediyeler arasında güzel iş birlikleri var. Yerel yönetimdeki dayanışma güzel hizmetlerin de büyümesine vesile olacak. Balıkesir, İstanbul’un denizden komşusu. İstanbul rüzgarının Marmara’nın bütününe yayılması için Balıkesir’in başarısıönemli. Sonuna kadar yanınızdayız, bu iş birliğimizi alkışlıyorum” dedi.

CHP İl Başkanı Serkan Sarı, İyi Parti İl BaşkanıÖzlem Ural, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Gönen Belediye Başkanıİbrahim Palaz, Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam, Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga, Manyas Belediye Başkanı Tancan Barçın, Erdek Belediye Başkanı Hasan Yapakçı, Susurluk Belediye Başkanı Nurettin ve görevden uzak olan Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı da iş birliği toplantısına katılarak ilçeleri için yaptıklarıçalışmaları ve projelerini paylaştılar. Ekrem İmamoğlu’na davetleri ve iş birliği için teşekkür ettiler.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.