CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN NEVRUZ MESAJI: “BÜTÜN İNSANLIĞA ESENLİK, BEREKET VE MUŞTULAR GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM”

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN NEVRUZ MESAJI: “BÜTÜN İNSANLIĞA ESENLİK, BEREKET VE MUŞTULAR GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Nevruz’un aziz milletimize ve bütün insanlığa esenlik, bereket ve muştular getirmesini temenni ediyor, tüm vatandaşlarımızı en kalbi duygularımla...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Nevruz’un aziz milletimize ve bütün insanlığa esenlik, bereket ve muştular getirmesini temenni ediyor, tüm vatandaşlarımızı en kalbi duygularımla selamlıyorum” diyerek Nevruz Bayramı’nı kutladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Erdoğan’ın Nevruz mesajışöyle:

“Orta Asya’dan Anadolu ve Balkanlara kadar geniş bir coğrafyada binlerce yıldır coşkuyla kutlanan Nevruz’un işaret ettiği birlik ve dayanışma duygusunun tüm dünyaya kök salmasını ve daim olmasını diliyorum. Nevruz’un yeşerttiği umut ve heyecanla hem ülkemiz hem bölgemiz hem de bütün insanlık için daha müreffeh, daha adil ve daha güvenli bir geleceği kadınıyla erkeğiyle, genciyle yaşlısıyla omuz omuza vererek ilmek ilmek inşa etmeyi sürdüreceğiz.

Nevruz’un aziz milletimize ve bütün insanlığa esenlik, bereket ve muştular getirmesini temenni ediyor, tüm vatandaşlarımızı en kalbi duygularımla selamlıyorum.”

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.