CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU: “BÜTÜN KİRLİLİKLERİ, YAYINLANAN VİDEOLARLA ORTALIĞA SAÇILDI”

CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU: “BÜTÜN KİRLİLİKLERİ, YAYINLANAN VİDEOLARLA ORTALIĞA SAÇILDI”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda gençlere seslenerek, “Size kefen edebiyatı yapanların gerçek yüzlerini görüyorsunuz. Bütün...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda gençlere seslenerek, “Size kefen edebiyatı yapanların gerçek yüzlerini görüyorsunuz. Bütün kirlilikleri, yayınlanan videolarla ortalığa saçıldı” dedi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda sosyal medya hesabından bir video mesaj yayınlayarak gençlere seslendi. Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu:

“BEN SİZİN DEMOKRAT AMCANIZIM”

“Sevgili gençler, öncelikle bayramınız kutlu olsun. Bu aralar size sık sık sesleniyorum. Aslında buna mecburum. Çünkü Türkiye’yi karanlıktan aydınlığa çıkaracak olanlar sizlersiniz. Beraber yapacağız. Size kefen edebiyatı yapanların gerçek yüzlerini görüyorsunuz. Bütün kirlilikleri, yayınlanan videolarla ortalığa saçıldı. Ben genç değilim. Genç rolü de yapmam. Ben sizin demokrat amcanızım. Zaten sosyal medya hesaplarında da böyle söylüyorsunuz. Sizler öğrenme, ben anlama çağındayım. Ben sizi anlarım. Hızla telafi ederim. Hızla düzeltirim, her türlü sorunu. Allah’ın izniyle gençler, siz ve biz, bu ülkeyi karanlıktan aydınlığa çıkaracağız. Güzel günler göreceğiz sevgili gençler. Güzel günler göreceğiz. Hep beraber bunlarla hesaplaşacağız. Tekrar size iyi bayramlar.”

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.