CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş’la Bir Araya Geldi

CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş’la Bir Araya Geldi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş ile BTP Genel Merkezi’nde bir araya geldi. CHP lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, görüşme sonrası basın açıklamasında konuştu. CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, Genel Başkan Yardımcıları Oğuz Kaan Salıcı ve Ali Öztunç eşlik etti.

CHP lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş görüşme sonrası düzenledikleri basın toplantısında şu açıklamalarda bulundu:

Kemal Kılıçdaroğlu- Bağımsız Türkiye Partisini ziyaret ettik. Sayın Genel Başkan ve arkadaşlarıyla beraber olduk.

Türkiye’nin pek çok sorunu dile geldi bu toplantıda. Devlette liyakatten ekonomiye, üniversitelerden depreme kadar, depremde yaşananlara kadar pek çok konu hakkında karşılıklı düşüncelerimizi ifade ettik. Güzel bir ev sahipliği yaptılar. Sayın Genel Başkanın şahsında arkadaşlarına da, partisine de yürekten teşekkür ederim.

Hüseyin Baş- Kıymetli arkadaşlar, ben de Sayın Genel Başkana nazik ziyaretlerinden ötürü çok teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisinin de ifade ettiği üzere çok verimli bir sohbet gerçekleştirdik. Zaten kendileri malumunuz bir siyasi tecrübe abidesi. Benim için de çok faydalı ve verimli bir sohbet oldu şahsen de. Türkiye’nin birçok meselesini istişare ettiğimiz bir toplantı oldu. Bir masamız vardı, bir Halil İbrahim Sofrası olmasa da ikramlarda bulunmaya çalıştık. Sağ olsunlar nazik çerçevede çok güzel bir görüşme gerçekleştirdik. Ben de huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum kendilerine ziyaretlerinden ötürü.

Önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimi sürecinde de kendilerine başarılar diliyorum. Umuyoruz Türkiye adına çok doğru, çok güzel günler göreceğimiz bir süreçte olacağız. Biz de Türkiye adına, Türkiye’nin yarınları adına inşallah çalışmalarımızı yapıp kamuoyuyla süreç içerisinde de paylaşacağız.

Tekrar çok teşekkür ediyorum huzurlarınızda. Ayaklarınıza sağlık.

Kemal Kılıçdaroğlu- Sağ olun, çok teşekkür ederim efendim.


ofsmqj9dapjhtdx1ku5nygqr.jpg

nobhr0yhdiu7ax3pulpvwnx2.jpg

jnhtxd6sm0koqaww3i2skyu9.jpg

vjs8n5yppqmjoz6tdk3gcila.jpg

sjmdprzaexdzwh2Ioeibvvyp.jpg

8xewoauhxul75z60mdb4f9kv.jpg

sqeu6vwdjurrklbd3y7lx1v2.jpg

k4b31rem9uwxm2dclnutobt5.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.