ÇANKAYA BELEDİYESİ'NDE ÇİÇEK SATIŞI

ÇANKAYA BELEDİYESİ'NDE ÇİÇEK SATIŞI

Çankaya Belediyesi kendi seralarında ve kendi işçileriyle ürettiği çiçekleri “Bitki Satış Noktası”nda sembolik fiyatlarla vatandaşlara ulaştırıyor.

Çankaya Belediyesi kendi seralarında ve kendi işçileriyle ürettiği çiçekleri  “Bitki Satış Noktası”nda sembolik fiyatlarla vatandaşlara ulaştırıyor. 

Çankaya Belediyesi'nin Uğur Mumcu Parkı içinde bulunan seralarında üretim, ara vermeden sürüyor. Parkları süsleyen kışlık ve yazlık çiçekleri kendi işçileriyle en uygun maliyetle üreten Çankaya Belediyesi, açtığı“Bitki Satış Noktası” ile artık vatandaşlara satış da yapıyor. 

TAŞDELEN: “HER ŞEY HALKIMIZ İÇİN” 

Çankaya Belediyesinin halk için çalışan, üreten bir belediye olduğunu ifade eden Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, "Çankayalıların tek bir kuruşunu israf etmiyor, halkımızın yararına kullanıyoruz. Seralarımızda işçilerimizin alın teriyle ürettiği çiçekleri parklarımıza dikiyoruz. Bu seralarımızda ürettiğimiz bitki ve çiçekleri de şimdi vatandaşlarımızın hizmetine sunduk" dedi. 

Piyasanın çok altında sembolik bir ücretle vatandaşlara hizmet veren Bitki Satış Noktası pazartesi günleri hariç 09.00-18.00 saatleri arası hizmet veriyor.  

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.