Büyükşehir Manavgat Sülek’e Sıcak Asfalt Yapıyor

Büyükşehir Manavgat Sülek’e Sıcak Asfalt Yapıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat’ta Sülek Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışması yapıyor. Sülek, Cevizler ve Hacıisali Mahallerinin kullandığı 3 km’lik yol Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekiplerince asfaltlanıyor. Çalışmaları yerinde izleyen Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ilçede önemli çalışmaları bulunduğunu belirterek Başkan Muhittin Böcek’e teşekkür etti.

 

 

 

Manavgat Belediye Başkanı Sözen’den Asfalt Teşekkürü

 

Antalya’nın 19 ilçesinde çalışmalarını aralıksız sürdüren Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, 2020 sıcak asfalt programı kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir ekipleri Manavgat’ın Sülek Mahallesi’nde 3 km’lik yolda sıcak asfalt çalışması yapıyor.

Başkan Sözen Çalışmaları İzledi

Sülek, Cevizler ve Hacıisali Mahallerinin kullandığı yolda gerçekleştirilen çalışmaları Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Sülek Mahalle Muhtarı Ercan Mutlu ve Cevizler Mahalle Muhtarı Mehmet Ak ile yerinde izledi. Başkan Sözen, Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Sorumlusu İsa Akdemir’den çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Sözen, asfaltlama ekibi çalışanlarına tatlı ikram etti.

Başkan Böcek’e Teşekkür Etti

Asfalt çalışması yapılan yolun birçok mahallenin kullandığı aktif bir yol olduğunu, yolun turizm açısından da büyük önem taşıdığını söyleyen Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Başkanımız Muhittin Böcek’e gönülden teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Sözen, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Manavgat’ta birçok önemli projeyi hayata geçirdiğini ve bir kısmının da devam ettiğini hatırlatarak, “Manavgat’ın hem doğusunda hem batısında tarımsal sulama noktasında devasa bir projenin bir bölümü bitti. İkinci etap çalışması yapılıyor. Sarılar’da asbestli borularla hizmet verilen 60-70 km’lik bir içme suyu şebekesi vardı, o şebeke değişiyor. Yağmur suyu hatları çalışmaları devam ediyor. Büyükşehir Belediyemizin yaptığı yeni Manavgat Toptancı Hali bitmek üzere. Tüm bu çalışmalar için teşekkür ediyoruz” dedi.

Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Sorumlusu İsa Akdemir de bu yılki sıcak asfalt programı kapsamında çalışmaların sürdüğünü belirtti. Akdemir, “Daha önce Şükrü Sözen Başkanımız Muhittin Başkanımızdan özellikle bu yol için sıcak asfalt talep etmişti. Muhittin Başkanımızın talimatı doğrultusunda Sülek’te sıcak asfalt yapıyoruz. Şu anda Antalya’nın ilçelerinin tamamında alt yapı çalışmalarına devam ediyoruz. İmkanlarımız doğrultusunda sıcak asfalt yapmaya gayret gösteriyoruz” diye konuştu.

axsnottpvjawui2dumgchyey.jpg

l2uqapckpexk9zumabdvoymt.jpg

r5jh6bjxigzbp4mal8wdh2dq.jpg

fdxl8qcxu57veh9ubrmjdeir.jpg

3sxh6dntrnikavfubjryedt5.jpg

xsjzm3rovijcI0htolu1engq.jpg

3lfdyb7zjrvstqfnov2n9uam.jpg

vmeoyepz7a8fon3rmuzglxcp.jpg

bnajrzlghdvcsmhyxodeiIp7.jpg

ru7ovnolscdm6gqwep54bp2x.jpg

qn7zh43de2vah0pdsrcv5i1l.jpg

ll5r9ucmgig0s8k1to3y6dwe.jpg

aymjw0mrkqs6zlwnkd2f1gpo.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.