Büyükşehir Aşure Bereketini İlçelere Taşıdı

Büyükşehir Aşure Bereketini İlçelere Taşıdı

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı birlik, beraberlik, kardeşlik, paylaşma, dayanışma ve bereketin simgesi aşure ikramlarına devam ediyor. Muharrem Ayı boyunca 40 bin kişiye aşure dağıtacak olan Büyükşehir Belediyesi ekipleri Finike, Kaş, Gazipaşa ve Kemerli vatandaşlara ikramda bulundu. 

Başkan Geyikçi Aşure Dağıttı

Finike Kapalı Pazar yerinde Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen aşure ikramına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. 1500 kişilik aşure ikramına Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi de katıldı. Kazanının başına geçen Başkan Geyikçi Finikelilere aşure ikram etti.

İkram Standına Yoğun İlgi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Gazipaşa’da da aşure ikramında bulundu. Gazipaşa Belediyesi ile birlikte Muharrem ayı kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte pazar girişine kurulan ikram standında vatandaşlara aşure dağıtıldı. Gazipaşa’daki aşure etkinliğine katılan Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz da gelen misafirlere kendi elleriyle aşure ikram etti. Paylaşmanın, bolluk ve bereketin simgesi olan aşure geleneğinin sürdürülmesi için kurulan stantlara vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi

Kemer'de Turistlerde Aşure Yedi

Büyükşehir Belediyesi Kemer’de yeni yapılan Kapalı Kapalı Pazar Yeri ve Otopark Alanı girişinde kurulan stantlarda aşure ikramı gerçekleştirdi. Diğer ilçelerde olduğu gibi Kemer’de de ilçe Belediye Başkanı Necati Topaloğlu vatandaşlara eliyle aşure ikram etti. Vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşen aşure ikramına ilçede tatil yapan turistler de ilgi gösterdi. İlk kez aşure yiyen turistler beğenilerini dile getirdi. Kaş Pazar yerinde de 1500 kişilik aşure ikramı yapıldı.

cj3mHJyG18tg4LS7wQDvV0CR..jpeg

j8RrI1PM9lKkUEJO4vmNCaHd..jpeg

QClik6VeILrzBZ8JOEXx0FGc..jpeg

rfjMUZE1IlLbDinsJTO0VBQK..jpeg

4NzDwnZmaGglXif981F7ToeQ..jpeg

FPBDzmv3OV2N6ubKQ1EHMjZG..jpeg

loB45a08NvL7Fr9unqJZwRGU..jpeg

w0ys764J3NaBGkxDFSzMU5QX..jpeg

ehzFbl5tEVnwJDBP802mZ6xH..jpeg

kixg4p9cB67Mhz3NUn1abEvJ..jpeg

zuBUJbZljNi7yo6R3xsagMmS..jpeg

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.