Büyükçekmece’ye benzersiz hizmetler için tek yumruk oldular!

Büyükçekmece’ye benzersiz hizmetler için tek yumruk oldular!

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, yaklaşan yerel seçimler öncesinde geçmiş dönem belediye meclis üyeleri ve yeni dönem belediye meclis üyesi adaylarını kahvaltılı bir toplantıda ağırladı.


 

Toplantıda geçmiş dönem belediye meclis üyeleri tecrübelerini aktarırken, yeni dönemde de benzersiz hizmetlere imza atmak adına birlik, beraberlik ve dayanışma mesajları verildi.


 

“Büyükçekmece’nin değerini anlayabilmek için Esenyurt’a bakacak


 

Geçmiş dönem belediye meclis üyeleri ile yeni dönem belediye meclis üyesi adaylarının bir araya geldiği toplantıya katılım yoğun oldu. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, seçim çalışmaları sürecinde 24 mahallede gece gündüz demeden 7 gün 24 saat esasıyla çalışacaklarını ve herkese ulaşacaklarını belirterek şöyle konuştu: “Çok iyi bir tecrübemiz var, çok deneyimli bir ekibiz. Bu tecrübe bizim için yeterlidir ve de en güçlü liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk var. Onun söylemleri ve önümüze koyduğu hedefler var. Büyükçekmece'de bugüne kadar yapılanların üzerine çok daha mükemmellerini koyarak ve de Büyükçekmece’mizi korumak için oy istiyoruz. Büyükçekmece İstanbul’un değil Türkiye’nin en mükemmel yaşam ortamı olmuşsa bu halkımızın bize verdiği destekle olmuştur. Bizim de dik durduk ve insan onuruna yakışır, şehir plancılığından vazgeçmeden bunu devam ettirdik. Vatandaşlarımız Büyükçekmece’nin değerini anlayabilmek için önce Esenyurt’a bakacak. Bir de Büyükçekmece’ye bakacak. O beton yığınları arasında yaşamak zorunda bırakılan insanlarımız Büyükçekmece Sahili’ne indikleri zaman modern bir hapishanede yaşadığını fark ediyor. Oralarda kişi başına düşen yeşil alan 3,5 metrekare. Büyükçekmece’de her taraf yemyeşil. 30 yıldan beri en hızlı kalkınma döneminde tabiri caizse sopayla yüksek kat yapılmaması için bekledik. Ama maalesef yerel yönetimi devre dışı bırakarak çeşitli yerlerde planımızı bozdular. Bu seçim sürecinde kalan süre içerisinde çok yoğun çalışacağız. Eski ve yeni meclis üyesi arkadaşlarla bir atölye çalışması yapacağız. Bu saatten sonra bizim hiç boş vaktimiz yok. Bu süreci çok iyi geçireceğimize ve bir kez daha zafere ulaşacağımıza olan inancım tam.”

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum