BAYRAKLI BELEDİYESİ, KENTSEL DÖNÜŞÜMDE VATANDAŞLARA UYGUN KREDİİÇİN ANLAŞTI

BAYRAKLI BELEDİYESİ, KENTSEL DÖNÜŞÜMDE VATANDAŞLARA UYGUN KREDİİÇİN ANLAŞTI

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, kentsel dönüşümden faydalanmak isteyen vatandaşlara uygun şartlarda kredi verilmesi süreciyle ilgili olarak İş Bankası ile karara varıldığını,...

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, kentsel dönüşümden faydalanmak isteyen vatandaşlara uygun şartlarda kredi verilmesi süreciyle ilgili olarak İş Bankası ile karara varıldığını, protokol imzalama işlemleri için son aşamaya gelindiğini söyledi.

Bayraklı Belediyesi, 30 Ekim'deki İzmir depremi sonrası hızlandırdığı kentsel dönüşüm çalışmalarını sürdürüyor.

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, vatandaşlara uygun şartlarda kredi sağlanmasıyla ilgili olarak, İş Bankasıİzmir 1. Bölge Müdür Yardımcısı Gamze Şahin Topcu, finansman yetkilileri Pelin Mat Özcan ve Melda Gökçe ile bir araya geldi.

Toplantıda kentsel dönüşüm kredilendirme sürecinde İş Bankası ile karara varıldığını söyledi. Protokol imza sürecine geçilen uygulama, imzaların atılmasının artından yürürlüğe girecek.

"ÖNCELİĞİMİZ VATANDAŞIN HAKKINI SAVUNMAK"

Önceliğin her zaman vatandaş olduğunu vurgulayan Sandal, “Vatandaşların haklarını korumak bizim asli görevimiz. Tüm planlamalarımızı yaparken önce vatandaşımızı düşünüyoruz. Bu işin tüm bileşenlerinin hemfikir olduğu en iyi projeyi uygulayacağız ve bunu yaparken de ekonomik anlamda en uygun kredilendirmenin sağlanmasını istiyoruz. Bu nedenle İş Bankası ile yaptığımız görüşmelerimiz olumlu sonuç verdi. Piyasa koşullarında verilebilecek en uygun oranla kentsel dönüşüm kapsamında evini yenilemek isteyen her vatandaşımız bu krediden faydalanabilecek" dedi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.