Başkan Zeydan Karalar mazbatasını aldı

Başkan Zeydan Karalar mazbatasını aldı

 

Cumhuriyet HalkPartisi Genel Başkan Yardımcısı Burhanettin Bulut, 9 ilçenin belediye başkanları,milletvekilleri, siyasiler, konuklar ve Adanalıların katıldığı mazbatakutlamasında adeta bayram havası vardı.

BAŞARININARDINDA EMEK, ÇABA, İNANMIŞLIK VAR

Başkan ZeydanKaralar; mazbatayı Adanalılara gösterip, “Bu mazbata sizin” dedi. Büyükşehir ve9 ilçede elde edilen başarının hep birlikte çok çalışarak geldiğini söyleyenBaşkan Zeydan Karalar, “Mazbatamızın arkasında emek var, inanmışlık var. Halkımıza,partimize, genel başkanımıza, MYK’mıza inandık. Türkiye Cumhuriyeti’ninKurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, ‘umutsuz durumlar yoktur,umutsuz insanlar vardır’ sözünden yola çıkarak, yenildiğimiz zamanlarda bileumutsuzluğa asla düşmedik” dedi.

TARİHYAZMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Başkan ZeydanKaralar sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu dönem başka bir şey oldu. Halkımız ekmek,hukuk, demokrasi için oy verdi. Türkiye ittifakı da Adana ittifakı da oluştu. Seçimlerdehep birlikte tarih yazdık. Büyükşehir’i ikinci kez üst üste aldık.

Adana’da 10belediye aldık. Tarih yazmaya devam edeceğiz. Bir sonraki seçimde bütünilçeleri alacağız. Seyhan da Yüreğir de kalemiz oldu artık. Başarının altındayoğun emek ve çaba var. Her kesimden, düşünceden hemşehrime teşekkür ediyorum. Benimyıllar yılı kahrımı çeken eşim Nuray Karalar’a, evlatlarıma çok teşekkür ediyorum.”

 

Başkan ZeydanKaralar, “Mübarek Ramazan Bayramı’nızı şimdiden kutluyorum. Genel seçimikazanarak iktidar olduğumuzda her şey çok daha güzel olacak. Cumhuriyet, adalet,hukuk için Mustafa Kemal Atatürk’ün yolundan ayrılmayacağız” diye konuştu. 

srzxqwgetioujch0kkbhzpa3.jpg

xheykwdiaoobpszhg8nsk0xw.jpg

s9qrbeIaytsy8h6gxg1mmh03.jpg

exkc6j8tz4lv9wzsx7qihk3f.jpg

so4uwinqxhlcuwdmsb9nza7v.jpg

asw7scxrIupydqzqjwko29bo.jpg

bxm120pcqglylaqrnc5udott.jpg

4263hgplvm1pylz8bn7ee9qs.jpg

p6t0bunjdzk1sflnyvxImel9.jpg

f0ogsbkuwd64vmrkxytjzIwi.jpg

no5jdmrke9wfvbbqnIugspty.jpg

cxjfocqv83sxrvnfigtnmza2.jpg

njo0ki5hacqulbfzmkdjpq7s.jpg

4sdqg0x8z67koptarbxynpmm.jpg

btablfucy7l64tzvenper1dI.jpg

ohw6cyxmfzyda50h2jsujefr.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.