Başkan Zeydan Karalar, Adana’yı Karış Karış Gezmeye, Kırsalda Ve Merkezde Hemşehrileri İle Kucaklaşmaya Devam Ddiyor…

Başkan Zeydan Karalar, Adana’yı Karış Karış Gezmeye, Kırsalda Ve Merkezde Hemşehrileri İle Kucaklaşmaya Devam Ddiyor…

 

Başkan Zeydan Karalar,Çukurova Belediye Başkan Adayı Av. Emrah Kozay ile birlikte Kenan Evren Mahallesi’ndeesnaf ziyaretlerinde bulundu, kapalı semt pazarında, pazarcı esnafı ile biraraya geldi, Toros Mahallesi’nde halka hitap etti. Başkan Zeydan Karalar,esnafın içinde bulunduğu ağır ekonomik koşullara ilişkin dertleri, talepleridinledi ve fikir alışverişinde bulundu. Gittiği her noktada sevgi gösteri ilekarşılaşan Başkan Zeydan Karalar, “Benim ruhum ve her şeyim Adana” diyerek birkez daha Adana’ya adanmışlığını, sevgisini dile getirdi.

 

SİYASİAYRIM GÖZETMEYEN YÖNETİM ANLAYIŞI

Toros Mahallesi’nde mitinghavasında gerçekleşen halk buluşmasında konuşan Başkan Zeydan Karalar, Adana’yaadanarak, gece gündüz yılmadan, yorulmadan hizmet etmeye önümüzdeki dönemde dedevam edeceklerini duyurdu. Gittiği her noktada halkın kendisine sarıldığınıbelirten Başkan Zeydan Karalar, benimsedikleri dürüst ve siyasi ayrımgözetmeyen yönetim tarzının Adanalıda karşılık bulduğunu ifade etti. BaşkanZeydan Karalar, eşit ve adil bölüşen bir yönetimle; gelişen, dönüşen,güzelleşen Adana’yı hep beraber inşa edeceklerini bildirdi.                                    

HİZMETYAĞMURU SÜRECEK

Önümüzdeki dönemde BaşkanZeydan Karalar; 8 yeni alt geçidi, yeni bulvarları, kültür merkezini, dünyaçapında 2 kütüphaneyi, metro, tramvay, nostaljik tramvayı, otogarı, yenikreşleri, yeni öğrenci yurtlarını, restorasyonları, biyolojik göleti, güneşenerji santrallerini, ilçelere arıtma tesislerini, spor tesisleri ve sporakademisini, mezbahaneyi, afet koordinasyon merkezini, yaşlı yaşam merkezi vesosyal yardımları Adanalıların hizmetine sunacağını açıkladı.

RAMAZAN AYI; BARIŞ,SEVGİ VE HUZUR AYI…

Karaisalı Belediye BaşkanAdayı Av. Fadime Geçioğlu’yla, iftar yemeğinde Karaisalılar’la bir araya gelenBaşkan Zeydan Karalar, Ramazan Ayı’nın önemine değinerek, “Ramazan ayıküslüklerin, dargınlıkların sona erdiği bir aydır. Ramazan ayında dargınlıklarson bulsun, barışalım, sarılalım” ifadelerini kullandı.

İftar yemeğinin ardındanNergiz Köyü’nü de ziyaret eden Başkan Zeydan Karalar, üreticiye tohum dağıttı.

1xdm5jzvqen3nl0orfhb86bt.jpg

xeb4zo5jsypsplfuhrhmvi1a.jpg

f25eI98aslcyrvfshpmkieuu.jpg

6ygcumjuevjb7Ih9ndiowvst.jpg

tszmeaduxp5oh1gdpblrxcz7.jpg

spxtmjth7s5zo9u8ne3fgcl6.jpg

cm8vsqs4jyxocirI16x9ahof.jpg

47trwqx3cvisplvkoffxo9jr.jpg

r5c8ds0mojugzlegto3qlu41.jpg

sxItnkj7yuarezovzgmwuflv.jpg

vahwmy7nqpbdggcsrvhed1Iu.jpg

wvapuag5rim8n9kdet7xogcq.jpg

mpbwfiplxmjIrd8egko1bgea.jpg

ciuqj5bvjyf8q7td9s1xdlkm.jpg

0qcs42zumwb8qhbIfajaozdl.jpg

ltnj8danqhr1vmafrwqpyzg5.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.