Başkan Özer Sünnet Çocuklarının Kirvesi Oldu

Başkan Özer Sünnet Çocuklarının Kirvesi Oldu

EsenyurtBelediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen toplu sünnet organizasyonuile çocuklar sünnet ediliyor. Toplamda 1600 çocuğun sünnet olacağı programdaProf. Dr. Ahmet Özer çocuklar ve ailelerinin heyecanına ortak oldu.

EsenyurtBelediyesi ilçede yaşayan çocukları modern cerrahi yöntemlerle sünnetettiriyor. 1600 çocuğun kaydının alındığı sünnet operasyonu özel bir hastanedetek kişilik odalarda ve streil bir ortamda gerçekleşiyor. Çocuklara hastanedemoral ziyaretinde bulunan Esenyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. Ahmet Özer operasyonsırasında çocukların yanında bulunarak ailelerin heyecanına ortak oldu.Hazırlanan alanda çocuklar ile sünnet hatırası fotoğrafı çektiren Başkan ÖzerEsenyurt halkı adına çocukların kirveliğini üstlendiğini belirterek eylül ayıiçerisinde düzenlenecek sünnet düğününe tüm vatandaşları davet etti.

“Sünnet Düğünü Yapacağız”

Operasyon öncesi yaptığı açıklamadaçocukların her zaman yanında olacağını belirten Başkan Özer; “EsenyurtBelediyesi olarak bu sene bin altı yüz çocuğumuzu sünnet ettireceğiz. Şimdiyekadar sekiz yüz çocuğumuzun sünnet operasyonu tamamlandı. Bundan sonra eylülayına kadar peyderpey 800 çocuk daha sünnet olacak. Şimdi hastanede sünnetolacak çocuklarımız ve aileleri ile birlikteyiz. Biraz sonra cerrahi işlem içinaşağıya ineceğiz. Ben de sizler adına, yani Esenyurt halkı adına bu değerliçocuklarımızın kirveliğini yapıyorum. Eylül ayı içinde de bütün çocuklarımızıaileleriyle birlikte bir araya toplayacağız. Onlara bir sünnet şöleni, sünnetdüğünü yapacağız. Sünnet giysilerini, hediyelerini takdim edeceğiz ve buçocuklarımızın şehrimize, ülkemize faydalı birer vatandaş olabilmeleri yolunda daimayanlarında olacağız. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Çocuklarımıza sağlık ve sıhhatdiliyorum.” dedi.

 

bvm4wxpytxab5h7nadt1q0hs.jpg

kowv8lehqxbadgw1t6pcrdtn.jpg

mdy6pob9kgnvrx5edjvqgh4s.jpg

vjmhmfuk2ebk75slglt891I0.jpg

s2mvdgu9hnzelewtxfwdlo1a.jpg

3w8idowfuytzgvk5ljcbhppa.jpg

gxajwqrypzfahr8fujonc02b.jpg

opsk0ndekv5bzltrycz62d9u.jpg

pnwyt962sbdyqomgrqigInf3.jpg

odtke9hgvsrrjso4xnmlxuIu.jpg

tsjyzoywhsdb27fm5kagl01I.jpg

qg1ddrch4vi8ckp6enmyaaoo.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.