Başkan Bozkurt Orucunu Kent Konseyi Yönetimi Ve Amatör Spor Kulüpleri İle Birlikte Açtı

Başkan Bozkurt Orucunu Kent Konseyi Yönetimi Ve Amatör Spor Kulüpleri İle Birlikte Açtı

Esenyurt Kent Konseyi yönetimi ve Esenyurt Amatör Spor Kulüpleriile iftar programında bir araya gelen Başkan Bozkurt; “Bu güne kadar banavermiş olduğunuz destek için sonsuz teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, iyi kiEsenyurtluyuz.” dedi.

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Kent KonseyiYönetimi ve Esenyurt Amatör Spor Kulüpleri ile iftar programında bir arayageldi. Esenyurt Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa Kent Konseyi BaşkanıMehmet Hanifi Kaya, Esenyurt Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Elvan Arslan,belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve aileler katılım sağladı.Ramazan maneviyatının ve birlik beraberlik ruhunun derinlemesine hissedildiğiakşamda, Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından dualar edildi, oruçlar açıldı.

“Bizim CoğrafyamızınEn Güzel Ayı”

Ramazan ayının birleştirici gücüne dikkat çeken Başkan Bozkurtşunları söyledi; “Kent Konseyi Başkanımız, Spor Kulüpleri Başkanımız, çokdeğerli Kent Konseyi’nin yürütme kurulu üyeleri, spor kulüplerimizin yürütme kuruluüyeleri ve değerli sporcular hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. İçindebulunduğumuz ay bizim coğrafyamızın en güzel ayı. Birliğin, beraberliğinpekiştiği, dertleştiğimiz, acılarımızı konuştuğumuz, varlıklarımızıpaylaştığımız bir ay, çok özel bir ay. Anadolu’nun kültürüyle bütünleşince dahaanlamlı oluyor. Orucumuzu komşularımızla, arkadaşlarımızla, dostlarımızla,meslektaşlarımızla açıyoruz. Ben de bu gün sizlerle olmaktan çok mutluyum.Allah kimseyi açlıkla sınamasın. Hiç kimse boynu bükük evlatlarının yanınagitmesin. Allah hiç kimseyi zorda bırakmasın. Varlığımızda, birliğimizde,dirliğimizde her şeyimizi paylaşalım. Birbirimize olan saygımız ve sevgimizartarak geleceğe umutla yürüyelim.”

“Büyük BaşarılarElde Ederek Buraya Kadar Geldik”

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt şöyle devam etti; “Değerlihemşerilerim; ben de 5 yıldır belediye başkanlığı görevini yürütüyorum sizlerinde desteği ile. Bu güne kadar bana vermiş olduğunuz destek için sonsuz teşekkürediyorum. Zira zor bir tabloyu devralmıştık. Önemli aşamaları geçtik. Yüzümüzünakıyla, kimseye mahcup olmadan, arkada büyük bir enkaz bırakmadan, çok büyükbaşarılar elde ederek buraya kadar geldik. Aslında yapmak istediğim,planladığım çok şey vardı. Ben onları projelendirmiştim ama partimiz başka birarkadaşı aday olarak tercih etti. Dolayısıyla karşınıza aday olarak çıkmıyorum.Umuyorum Esenyurt için hayırlısı olur. Umarım başlanan projeler devam eder,Esenyurt’un çocukları geleceğe umutla bakar. Ben sizlerden helallik istiyorum,kendi adıma hakkımı da sizlere helal ediyorum. Esenyurt’a hizmet etmek benimiçin bir onurdur. Hem kişisel gelişim açısından bana yararı oldu hem deyaşarken topluma faydalı olmanın bir fırsatını yakalamış oldum. Birçok gencin,çocuğun o güzel bakışlarına layık olmaya çalıştım. Onlar o güzel bakışları ilebeni abileri, amcaları gibi kabul ettiler. Benim için çok değerli, unutulmazgüzel anlar yaşadım. O yüzden ben çok mutluyum bu süreci yaşamış olduğum için.İnşallah bundan sonraki süreçlerde de yine ülkeme faydalı olmaya devamedeceğim. Ben tekrar içinde bulunduğumuz Ramazan ayının herkese hayırlargetirmesini temenni ediyorum. Hepinize sevgiler, saygılar sunuyorum.Güzellikler sizinle olsun.”

 

 

 

 

 

“KemalBaşkanımız Özverili Bir Şekilde Çalıştı”

Başkan Kemal Deniz Bozkurt’a Esenyurt’a kattığı değerlerden vehizmetlerden dolayı plaket takdimi yapan Esenyurt Kent Konseyi Başkanı MehmetHanifi Kaya ise şunları söyledi: “Sizleri Esenyurt Kent Konseyi adına saygı vesevgiyle selamlıyorum. Kemal Başkanımız daha yaşanılabilir bir Esenyurt için 5yıldır olağan üstü bir gayretle yaşam konforumuzu artırmak için özverili birşekilde çalıştı. Her şeyden önce Esenyurt’a yaptığı hizmetler ile Esenyurt KentKonseyi’ne yardımı ve desteği sebebiyle hepinizin huzurunda kendisine ayrı ayrıteşekkür ediyorum. Saygılarımı sunuyorum.”

jxy5ugh8it7akp9mull6bf2q.jpg

qtsrcdgz0ylmmwa1uqkhf4wI.jpg

o3mnhwdclaufrkf8t1syzorw.jpg

rr6ajswfliptzkox9swvxl4n.jpg

fac3rnpnxgvdjugl4q90kIyf.jpg

Ijkg2jun0fhczmaxwygd9url.jpg

fgw6khtvzjqa4ncs8xvd1hlp.jpg

g1e0elmsakhgwsx3qdjwy7lr.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.