Başkan Bozkurt: Esenyurt’u Hak Ettiği Seviyeye Getireceğiz

Başkan Bozkurt: Esenyurt’u Hak Ettiği Seviyeye Getireceğiz

EsenyurtBelediyesi’nin sürdürülebilir bir kent bilinci için çalışmalar yürüten EsenyurtKent Konseyi ile gerçekleştirdiği programda 4 yıllık görev süresinde yaptığıçalışmaların sunumunu yapan Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt,“Umuyorum beraberce Esenyurt’u hak ettiği seviyeye getireceğiz” dedi.

Esenyurt BelediyeBaşkanı Kemal Deniz Bozkurt, kentte sürdürülebilir bir yaşam bilincininoluşması, dayanışmanın sağlanması ve hak hukuk anlayışının korunması için ilçegenelinde çeşitli çalışmalar yürüten Esenyurt Kent Konseyi ile kahvaltı programında buluştu. ŞehitErol Olçok Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kahvaltının ardından BaşkanBozkurt’un yapacağı sunum öncesinde Esenyurt Kent Konseyi Başkanı Mehmet HanifiKaya açılış konuşması gerçekleştirdi. İlçede yürüttükleri ortak çalışmalaraözveriyle devam edeceklerini belirten Kaya, verdiği desteklerden dolayı BaşkanBozkurt’a teşekkür etti. Konuşma sonrasında yaptığı sunumla nasıl bir belediyedevraldığını anlatan Bozkurt, kurumsal yapı konusunda getirdikleri düzenlemelerve 4 yıllık görev süresinde eğitim, istihdam, kültür, sanat, spor gibialanlarda ilçeye kattığı yenilikler hakkında tek tek bilgi verdi. Kent Konseyiüyelerine ilçe genelindeki çalışmaları ortak bir şekilde sürdürmelerininönemini belirten Başkan Bozkurt, “Kişisel bir beklentimiz olmadan ülkemizin vekentimizin güvenliği için hepimiz çok çalışıyoruz. Umuyorum Esenyurt’u hakettiği seviyeye beraberce getireceğiz” diye konuştu.

Soru cevapşeklinde devam eden programa Başkan Bozkurt’un yanı sıra Esenyurt Kent KonseyiBaşkanı Mehmet Hanifi Kaya, Muhtarlar, STK temsilcileri ve çok sayıda kent konseyiüyesi katıldı.

“Kişisel Bir Beklentimiz Olmadan ÇokÇalışıyoruz”

Esenyurt’a hizmetiçin ortaklaşa çalıştığı herkese teşekkürlerini ileterek konuşmasına başlayanEsenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, “Bizim planlarımız veprojelerimiz var. Eğer bize bu yetkiyi verirseniz biz kentimizi çok iyi yerleregetireceğiz. Bizim sizin güveninizi ve inancınızı zedelememek adına bir hesap verme zorunluluğumuz var. Kişisel birbeklentimiz olmadan ülkemizin ve kentimizin güvenliği için hepimiz çokçalışıyoruz. İnşallah hep birlikte yürütme kurulu, kent konseyi, sivil toplumkuruluşları ve Esenyurt’un diğer katmanlarıyla Esenyurt’u hak ettiği seviyeyeberaberce getireceğiz diye umut ediyorum” şeklinde konuştu.

2wtmokgy6bspa7ryownzdju5.jpg

6j1qbqojI2vanwy9f5ropgwr.jpg

7etyscIgafyvxbjiulvcd1qq.jpg

0qw1sgvsvzwoy59ongkjphu8.jpg

byrmqsgox7uunp9fwrexcpqd.jpg

zfshtvcmwup9k3yeod0gi5rk.jpg

egmbdktn46fqzp8guukoylId.jpg

kq4qmxszwn3w8olyt1aojlcg.jpg

cw6mlmdbjpqusfrb2oel59hq.jpg

q8sbjlchtxbjk1dqydfgoh3i.jpg

pe3bxnnzayfo1huIcg4yxghv.jpg

dpo1f5ngovsmqeutmfclhyjz.jpg

tayze6u5tvpk7820snlm4cbo.jpg

1nyzwdhlekahm7qilnkxvjct.jpg

g7yzpykpi4jmhhullIwccouj.jpg

d46dcfmtIg2jyqizawrblpha.jpg

kkgit1bqsxhecd5hqerwyo7I.jpg

afeerbhlxq9ga3nvzrippo6f.jpg

ny8aw4ghasfon6mkxxq9dphd.jpg

a3seyveyftcokaxhmqnku57s.jpg

erf2vc68g7reg4pcn9hxhdlw.jpg

qrqkImdhzojo0hz8pxlrwuay.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.