Başkan Bozkurt Bölge Sanayicileri Ve İş İnsanları İle İftar Sofrasında Buluştu

Başkan Bozkurt Bölge Sanayicileri Ve İş İnsanları İle İftar Sofrasında Buluştu

Bölge sanayicileri ve iş insanları ile iftar sofrasında buluşanEsenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, “Hepinize sonsuz teşekkürediyorum. Her zaman destek gördüm ve birbirimizi tamamladık” dedi.

Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt Esenyurt’ta üretim ve ticaretalanlarında faaliyet gösteren sanayici ve iş insanları ile iftar programındabir araya geldi. Esenyurt Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa ESİDER BaşkanıTurgut Şavlı, önceki dönem İSİFED Başkanı Muammer Ömeroğlu, önceki dönem SANDERBaşkanı Mehmet Kocasakal, önceki dönem BEYSİAD Başkanı Adnan Şahin, çok sayıdaiş insanı, başkan yardımcıları ve birim müdürleri katıldı. Bugüne kadarçalışmalarında kendisine destek olan iş insanlarına teşekkürlerini iletenBaşkan Bozkurt, “ülke ekonomimiz için hizmet etmeye ve üretmeye devam edeceğiz”ifadelerini kullandı.

“Esenyurt’taÖnemli İşler Yaptık”

Programda konuşma yapan Bozkurt şunları söyledi: “Allah tuttuğumuzoruçları kabul etsin. Hiç kimse açlık ile sınanmasın. Anadolu coğrafyasıdünyanın lider coğrafyası ve bu coğrafyanın çocuğu olmak ayrıcalıklı diyedüşünüyorum. Ramazan ayında bir araya geliyoruz. Birbirimizi anlama şansıbuluyoruz. 5 yıllık belediye başkanlığı sürem bitti. Esenyurt’u aldığımıznoktadan getirdiğimiz yere kadar olan süreçte çok büyük ve önemli işler yaptık.Hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. Her zaman destek gördüm ve birbirimizitamamladık. Hakkınızı helal edin. Bir mühendis olarak ülkeme sanayide veüretimde hizmet etmeye devam edeceğim.”

tf2prssacgydIuzh9uqrkfvl.jpg

tma8hlijx6cld3ypc1toIkuz.jpg

fyuseco3d05ktgxjhy9wzfsq.jpg

agp0c6bhxvwql8bjumntq3cf.jpg

lyw35wbmzuu2xd9psc1omaly.jpg

d4ngpctyrg31oq078mk5dIvz.jpg

so9czknrahdwvk6ftq8zqwnv.jpg

zyv8rjgIbyojtrmawqnz7nlf.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.