BANDIRMA'DA "SPORDA BAŞARI İŞ BİRLİĞİİLE GELECEK" PROJESİİLE OKULLARA MALZEME DAĞITIMI YAPILDI

BANDIRMA'DA "SPORDA BAŞARI İŞ BİRLİĞİİLE GELECEK" PROJESİİLE OKULLARA MALZEME DAĞITIMI YAPILDI

Bandırma'da “Sporda Yetenek 10’la Gelecek” projesi kapsamında düzenlenen okullara yönelik spor malzemesi dağıtım teslim töreni, bu yıl 4'üncüsü“Sporda Başarıİş birliği ile Gelecek”...

Bandırma'da “Sporda Yetenek 10’la Gelecek” projesi kapsamında düzenlenen okullara yönelik spor malzemesi dağıtım teslim töreni, bu yıl 4'üncüsü “Sporda Başarıİş birliği ile Gelecek” olarak değiştirilerek Bandırma Kara Ali Acar Spor Salonu'nda yapıldı.

Ocak ayında Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Belediye Başkanı Tolga Tosun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan ve İlçe Gençlik Spor Müdürü Hüseyin Elüstü'nün imzaladığı protokolle bugün 17 okula malzeme dağıtımı yapıldı.

Teslim töreninde konuşan Belediye Başkanı Tolga Tosun, “Dört senedir gelenek haline gelen bir uygulama. Biz de bu işin bir paydaşıyız. Organizasyonumuz bu yıl isim değişikliği ile okullarımızın ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Alınan spor malzemelerimizden 17 tane okulumuz yararlanacak; ayrıca 5 tane okulumuza da müzik atölyesi oluşturulması için piyano aldık. Toplamda 4000 – 4500 civarında öğrencimiz bu malzemelerden faydalanacak. Her zaman Kaymakamlığımızın ve diğer müdürlüklerimizin yanındayız. Bandırmamızı bir bütün olarak görüyor ve birlikte hareket ediyoruz. Öğrencilerimiz, çocuklarımız, hepsi bizim evlatlarımız. İnşallah burada olduğumuz sürece bu iş birliğini devam ettireceğimize inanıyorum” dedi.

Zor bir pandemi döneminden geçildiğini belirterek sözlerine başlayan Kaymakam Günhan Yazar da “Törenimizi pandemi şartlarından dolayı az bir katılımla gerçekleştiriyoruz. Önemli bir proje için buradayız ilçemizde spor yapamayan genç, çocuk ve öğrenci kalmaması için bu projeyi gerçekleştiriyoruz. Belediyemizin büyük desteği ile gerçekleştirdiğimiz projede ben şahsım adına Başkanımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.