BAHÇELİ: HERKESİ UYARIYORUM, ENERJİSİNİ TÜRKİYE DÜŞMANLIĞINDAN ALAN BİR TEZGAH KURULMUŞTUR

BAHÇELİ: HERKESİ UYARIYORUM, ENERJİSİNİ TÜRKİYE DÜŞMANLIĞINDAN ALAN BİR TEZGAH KURULMUŞTUR

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, organize suçörgütü lideri Sedat Peker'in iddialarına ilişkin “Herkesi uyarıyorum, hedef Türkiyemizdir. Sinerjisini ve sistemsel enerjisini Türk ve Türkiye...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddialarına ilişkin “Herkesi uyarıyorum, hedef Türkiyemizdir. Sinerjisini ve sistemsel enerjisini Türk ve Türkiye düşmanlığından alan bir tezgah kurulmuştur. Amaç, Türkiye’nin uluslararası camiada itibarını lekelemektir” dedi.

Devlet Bahçeli, grup toplantısında Sedat Peker’in kamuoyunu meşgul eden iddialarının hedefinin Türkiye olduğunu söyledi. Bahçeli, bu iddialar karşısında uyarılarda bulunarak, “Türkiye’nin çevresindeki sinsi ve sisli kuşatma sertleşmektedir. Amaç, Türkiye’nin mukavemetini kırarak her türlü müdahaleye açık hale getirmektir” diye konuştu.

"BU TEZGAHIN TAŞERONLARI BELLİDİR"

Bahçeli, konuşmasında şunları söyledi:

“Açık seçik görüyoruz ki, Türkiye’nin çevresindeki sinsi ve sisli kuşatma sertleşmektedir. Emel sahipleri kartlarını açık oynamaktadır. Asıl mesele gündemi işgal eden iddia ve isnatların hem taraflarından hem de cesametinden çok daha ötesidir. Türk milletinden öç almak için kuyruğa giren yerli ve yabancı mihraklar tacizlerine, tahriklerine, tahrip gücü yüksek şer kampanyalarına şu günlerde hız vermişler, derinlik katmışlardır. Herkesi uyarıyorum, hedef Türkiyemizdir. Hedef son yurdumuzdur. Hedef milli birlik ve huzur ortamımızdır.

Surda gedik açmak gayesiyle, hatta kale duvarlarımızı yıkmak maksadıyla sinerjisini ve sistemsel enerjisini Türk ve Türkiye düşmanlığından alan bir tezgah kurulmuştur. Bu menfur tezgâhın siyaset taşeronları, medya teşrifatçıları, sivil toplum tertipçileri, suç ve terör örgütü temincileri, özellikle de dış tedarikçileri vardır ve bellidir. Türkiye’nin üzerine gölge düşmesi, siyasi ve hukuki çözülme yaşaması konusunda alçak bir rekabet maalesef devrededir. Amaç, Türkiye’nin uluslararası camiada itibarını lekelemektir. Amaç, Türkiye’nin mukavemetini kırarak her türlü müdahaleye açık hale getirmektir.”

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.