Ayrım Yok, Oy Hesabı Yok, Hizmet Var…

Ayrım Yok, Oy Hesabı Yok, Hizmet Var…

BaşkanZeydan Karalar, Gülpınar ve Şehit Erkut Akbay mahallelerinde halkla buluştu,Büyükşehir’in verdiği iftar programına katıldı.

 

BaşkanZeydan Karalar, mahallelerde halkla buluşuyor, sorun dinliyor, sohbet ediyor,yapılan ve yapılacak hizmetlerle ilgili bilgi veriyor.

 

AdanaBüyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar; Seyhan Gülpınar ve Yüreğir ŞehitErkut Akbay mahallerinde halkla buluştu. Şehit Erkut Akbay Mahallesi’nde,Büyükşehir Belediyesi’nin verdiği iftar programına da katılan Başkan ZeydanKaralar, gittiği her noktada halka hitap etti ve önemli mesajlar verdi.

 

AYRIM YOK,OY HESABI YOK, HİZMET VAR…

Siyasiler,milletvekilleri, muhtarlar ve bölge sakinlerinin katıldığı buluşmalarda, halkınilgi ve desteğine teşekkür eden Başkan Zeydan Karalar, Adana’nın dört biryanına yapılan ve yapılacak hizmetlerle ilgili bilgi verdi, mahallesakinleriyle sohbet etti.

Mahallelerde 50yılı aşkındır çözülemeyen sorunları çözdüklerini belirten Başkan ZeydanKaralar, oy hesabı yapmadan, siyasi parti ayrımı gözetmeden hizmet ettikleriniaçıkladı.

Mahallesakinlerinin sorularını da yanıtlayan Başkan Zeydan Karalar, yeni dönemde de şuana kadar olduğu gibi halkın içinde, sorunları ve istekleri birinci ağızdandinleyerek belediye başkanlığı yapmayı sürdüreceğini, halkın kendisine yönelikgüveninin devam ettiğini görmenin gururunu yaşadığını ifade etti.

mo0nwyapbpfhlrlvz4a3qkkt.jpg

wxufoilkhehkr3pvtyvdjqd2.jpg

ucoeoxshdg7kjanll8n50uaw.jpg

cakprkqg0qbrvjyv9568im32.jpg

jpc9fnl1ud0qcpmkvudbohrI.jpg

jrIoah2n1fsbxfowwnumgdh0.jpg

wnjo9gxzjl2vmfe3ybdqyczh.jpg

tfsqnrieudgjls5k7ghzbm8b.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.