AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN KUŞADASI’NDA HİZMET SEFERBERLİĞİ

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN KUŞADASI’NDA HİZMET SEFERBERLİĞİ

Kuşadası Belediye BaşkanıÖmer Günel, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Atatürk Bulvarı’nda yürüttüğü alt ve üstyapı yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Ömer Günel,...

Kuşadası Belediye BaşkanıÖmer Günel, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Atatürk Bulvarı’nda yürüttüğü alt ve üstyapı yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Ömer Günel, Kuşadası’nın değişimine sunduğu katkıdan dolayı Aydın Büyükşehir Belediye BaşkanıÖzlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Kuşadası’nda başlattığı hizmet seferberliğine devam ediyor. Kuşadası Belediyesi ile iş birliği içerisinde kentin birçok farklı noktasını yenileyen Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri, son olarak Atatürk Bulvarı’nda çalışmaya başladı. Hafriyat işleminin ardından bölgeye 600 ve 800’lük koruge borular döşenerek yağmur suyu hattı yenilendi. Trafik sakinleştirme projesi kapsamında tek yön uygulamasına geçilen Atatürk Bulvarı’na alt yapıçalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte sıcak asfalt dökülmeye başlandı.

“İŞ BİRLİĞİİÇİNDE KENTİMİZİN DEĞİŞİMİİÇİN ARALIKSIZ ÇALIŞIYORUZ”

Kuşadası Belediye BaşkanıÖmer Günel, Belediye Başkan Yardımcısı Seyfi Seyhan Suvari, Belediye Meclis Üyeleri ve Aydın Büyükşehir Belediyesi yetkilileriyle Atatürk Bulvarı’ndaki çalışmaları yerinde inceledi. Aydın Büyükşehir Belediyesi ile iş birliği içerisinde Kuşadası’nın değişimi ve gelişimi için çalışmaya aralıksız devam ettiklerini belirten Başkan Ömer Günel, “Atatürk Bulvarı’nda gerçekleşen çalışmalarımızı yerinde inceledik. Altyapıçalışmaları tamamlanan bulvarımızda sıcak asfalt çalışmaları da hızla tamamlanıyor. Kuşadası’na verdiği değer ve sayısız hizmet için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ederim” dedi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.