ARDAHAN'DA İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNAN BİR GENCİ BELEDİYE BAŞKANI FARUK DEMİR İKNA EDEREK AŞAĞI İNDİRDİ

ARDAHAN'DA İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNAN BİR GENCİ BELEDİYE BAŞKANI FARUK DEMİR İKNA EDEREK AŞAĞI İNDİRDİ

Ardahan’da bir vatandaş maddi sıkıntılar yaşadığını belirterek bir binada intihar girişiminde bulundu. CHP Belediye Başkanı Faruk Demir’i genç vatandaşın yanına giderek, iş ve kalacak...

Ardahan’da bir vatandaş maddi sıkıntılar yaşadığını belirterek bir binada intihar girişiminde bulundu. CHP Belediye Başkanı Faruk Demir’i genç vatandaşın yanına giderek, iş ve kalacak yer ayarlayacağını söyleyerek ikna etti. H.İ. isimli vatandaş uzun çabalar sonucunda ikna edilerek binadan aşağı indirildi.  

İddiaya göre, Siirt´ten Ardahan'a  gelen H.İ. adlı vatandaş maddi sıkıntı yaşadığı gerekçesiyle inşaat halindeki bir binanın en üst katına çıkarak intihar girişiminde bulunmak istedi. Olayıöğrenen Belediye Başkanı Faruk Demir, gencin  yanına giderek "Üstünü başını değiştirelim yemek yiyelim" dedi. H.İ. "İndiğim zaman nasıl olacak?" diye Başkan Demir'e sordu. Başkan Demir, "Belediyeye gideceğiz.  Üst baş alırlar sana, yemek yersin, ondan sonra karar verirsin. Burada otelde kaç gün kalacaksan ben sana yerini ayırttırırım. Sonra eğer burada kalmak istiyorsan bir iş ayarlarız sana" dedi. Başkan Demir, elindeki 2 bin lirayı vererek, genç vatandaşçıktığı binadan aşağı indirdi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.