TRAVEL TURKEY İZMİR TURİZM FUAR VE KONGRESİ İLK KEZ HİBRİT OLACAK

TRAVEL TURKEY İZMİR TURİZM FUAR VE KONGRESİ İLK KEZ HİBRİT OLACAK

Türkiye’nin en büyük turizm platformu olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi, 2-4 Aralık’ta yapılacak. Sektör temsilcilerini 15. kez bir araya getirecek...

Türkiye’nin en büyük turizm platformu olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi, 2-4 Aralık’ta yapılacak. Sektör temsilcilerini 15. kez bir araya getirecek ve ilk kez hibrit olarak yapılacak fuar ve kongrede, Türkiye dahil 7 ülkeden 500 katılımcı yer alacak. 

Travel Turkey İzmir’de, 500 katılımcı firma ziyaretçileriyle bir araya gelecek. Katılım gösterecek firmalar; Adana, Afyon, Antalya, Aydın, Balıkesir, Burdur, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kastamonu, Konya, Kütahya, Muğla, Nevşehir, Sinop, Şanlıurfa, Trabzon, Zonguldak illerinden olacak. Filipinler, İngiltere, KKTC, Kosova, Malta, Uganda’dan yabancı katılımcılar da fuarda yer alacak.

Fuarda bakanlıklar, konsolosluklar, valilikler, belediyeler, kalkınma ajansları, il kültür ve turizm müdürlükleri, seyahat acenteleri ve tur operatörleri, turizm büroları, oteller ve konaklama tesisleri, havayolu, turizm taşımacılığı, iş ve kongre turizmi, sağlık turizmi, kültür turizmi, spor turizmi, eğitim turizmi, aktif turizmi ve macera turizmi, yat ve kurvaziyer turizmi şirketleri ve marinalar, kafe ve restoranlar, kafe bar ve otel ekipmanları, park ve kent ekipmanları, turizm teknolojisi/yazılım şirketleri, medya kuruluşları, bankacılık ve sigorta şirketleri, birlik ve dernekler sektörün ihtiyaçlarına cevap verecek.

58 ÜLKEDEN ZİYARETÇİ GELECEK

Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi için düzenlenen alım heyeti programı kapsamında, 58 ülkeden 250 ziyaretçi fuarda yeni iş bağlantıları kurmak için katılımcılarla buluşacak.

Almanya, ABD, Arnavutluk, Azerbaycan, Bangladeş, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Bulgaristan, Cezayir, Çin Demokratik Kongo, Endonezya, Fas, Fildişi Kıyısı, Filipinler, Filistin, Fransa, Gana, Hırvatistan, Hollanda, Irak, İran, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, Kanada, Kazakistan, Kıbrıs, Kırgızistan, Kosova, Kuveyt, Letonya, Libya, Lübnan, Macaristan, Malezya, Mısır, Monako, Nijerya, Norveç, Özbekistan, Pakistan, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Singapur, Slovenya, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tayland, Tunus,  Ukrayna, Uruguay, Ürdün ve Yunanistan’dan ziyaretçiler gelecek.

FUARA ÖZEL SERGİ

‘Şanlıurfa Haleplibahçe Mozaik Sergisi’ fuara gelen ziyaretçilere görsel bir şölen sunacak. 150 adet tablodan oluşan sergi, Türkiye’nin en büyük mozaik tablo sergisi olma özelliğini taşıyor. Şanlıurfa Haleplibahçe’de çıkan eserleri, Hatay ve Gaziantep yöresinde bulunan mozaikleri de kapsayan sergide ayrıca özgün çalışma mozaikleri de olacak.

KLASİK OTOMOBİLLER FUARDA OLACAK 

1938-1980 yılları arasında üretilen klasik otomobiller, 2-4 Aralık 2021 tarihlerinde fuarda olacak. İzmir Klasik Otomobilciler Derneği tarafından organize edilen ‘Klasik Otomobiller Sergisi’, Travel Turkey İzmir Fuarı’nda otomobil hayranlarının beğenisine sunulacak. 

ANADOLU’NUN RENKLERİ İLK KEZ FUARDA

Türkiye’nin renklerini anlatan kitre bebeklerin yer aldığı, ‘Kitre Bebek-Anadolu’nun Dili Türkiye’nin Renkleri Sergisi’, ilk kez Travel Turkey İzmir Fuarı’nda sergilenecek.

İLK KEZ HİBRİT OLARAK YAPILACAK

Fuarizmir A ve B hollerinde fiziksel olarak gerçekleşecek olan fuar, aynı zamanda www.travelturkeyexpo.com adresi üzerinden, ziyaretçi kayıt formu doldurularak online olarak takip edilebilecek. İlk iki gün profesyonel ziyaretçiye açık olan fuar, son gün halka açılacak. Türkiye’nin ilk sanal turizm fuarı olan 14. Travel Turkey İzmir Dijital Fuarı, şubat ayında sektörün tüm bileşenlerini online olarak bir araya getirmişti. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Ticaret Bakanlığı himayelerinde İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliği, İzmir Ticaret Odası, TÜRSAB, TÜROFED, İzmir Vakfı desteği ile İZFAŞ ve TÜRSAB Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen 15. Travel Turkey İzmir Fuarı, 2-4 Aralık tarihlerinde arasında ziyaret edilebilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.