KALDER’DEN ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE İLHAM VEREN KAMU YÖNETİMİ PROJE ÖDÜLÜ

KALDER’DEN ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE İLHAM VEREN KAMU YÖNETİMİ PROJE ÖDÜLÜ

Ankara Büyükşehir Belediyesi,Türkiye Kalite Derneği(KalDer) tarafındandüzenlenen 2023 yılı“İlham Veren Kamu Yönetimi Ödülleri”nin yerel yönetimler kategorisindeKadın Güçlenme MerkeziveMor Haritamuygulamalarıylaödüle layık görüldü.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun konferans salonunda gerçekleştirilen törende ödülü Ankara Büyükşehir Belediyesi adınaKadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Dr. Serkan Yorgancılar ileStrateji Geliştirme Daire Başkanı Melek Günden Çınar aldı.

 

“ULUSLARARASI PLATFORMLARDA DA BİRÇOK BELEDİYEYE ÖRNEK OLDUK”

Ankara Büyükşehir Belediyesinin mükemmellik yolculuğuna devam ettiğini belirten Strateji Geliştirme Daire BaşkanıMelek Günden Çınar,“Bugün aldığımız ödül aslında süreç itibarıyla bir ilk ve öncü proje. Çünkü bu proje kapsamında kadınlar ihtiyaç duydukları bütün ihtiyaçları bir merkezden sağlayabiliyorlar. Bununla sadece Türkiye'de değil uluslararası platformlarda da birçok belediyeye örnek olduk. Bunun için teşekkür ediyorum bu projelerde sorumluluk almış olan bütün arkadaşlarıma ayrıca bu ödülü bu yıl afette hikâyeleri yarım kalmış kadınlara hediye ediyorum”dedi.

Hollanda Büyükelçiliği ile Birleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN WOMEN) tarafından desteklenen Mor Haritam ve Kadın Güçlenme Merkezi uygulamalarının aldığı ödül nedeniyle çok mutlu olduklarını aktaranKadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Dr. Serkan Yorgancılar ise şu ifadeleri kullandı:

“Bu ödülü aldığımız için öncelikle çok mutluyuz. KalDer tarafından düzenlenenİlham Veren Kamu Yönetimi Ödülleriprojesinde Kadın Güçlenme Merkezimiz ve Mor Haritamız ödülüne layık görüldü ve alanında 1. olduk. Ankara'daki Başkentli kadınlara verdiğimiz hizmetlerin takdir edilmesi de bizi ayrıca mutlu etti.”

6zgf3u9aukfjpena0n7bbsc1.jpg

4v2espra1g8iybykplj3dIrz.jpg

qmlmpe9cpstbcyurh714qyal.jpg

uIzebqmjt1srw2ptfvygnelk.jpg

4ko3hoyenz0y6r7qtbszxIcm.jpg

5qwujrexmdtkzs496e1hbrxa.jpg

fn9lsbtwvlx6vk4qyda8p51u.jpg

e7swc2cmmt64koxtbpxdarrn.jpg

z17udrlImhkadpijmxqfcjwg.jpg

2v7zezycInpkwqvqljxtnfu3.jpg

csv1mfboIkripywdmh3zr9ox.jpg

b0u631eiwpuqwtdxv7mflaen.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
yorumlar onaylanmamaktadır.